Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Problem z wtyczką NEXTGEN ... proszę o pomoc

Masz problem z wtyczką lub szablonem? A może chciałbyś zacząć tworzyć własne rozszerzenia? Tutaj dowiesz się wszystkiego o możliwościach WordPressa.

Problem z wtyczką NEXTGEN ... proszę o pomoc

Post 28.11.2018, 21:58:54

Witam
Mam prośbę o pomoc ponieważ na stronie szkoły podstawowej od jakiegoś czasu (po 15 listopada 2018r) pojawił się taki problem z wyświetlaniem galerii oraz wpisów w zakładce wydarzenia. Dokładnie chodzi o to że wcześniej przed 15 listopada tego roku po dodaniu wpisu i zdjec przez galerie (wtyczke) nextgen pojawiały sie miniaturki prawidłowo rozmieszczone po wejściu na dane wydarzenie, następnie po 15 listopada kazdorazowe dodanie wpisu i zdjec lub samego tekstu powoduje zawieszenie się animowanego banera (slidera) na górnej cześci strony, oraz jesli jest wstawiona galeria przez wtyczke nextgen miniaturki wyswietlane sa w pionie i po kliknieciu na nie brak jest mozliwosci nawigacji po zdjeciach . Jeśli wyłącze wtyczke w WP to slider sie animuje i wszystko jest ok tylko galerie sie nie wyswietlaja. Czy można jakos naprawic wtyczke nextgen?? Czy jesli odinstaluje ją i ponownie zainstaluje to strace wszystkie zdjecia w galeri nextgen i we wpisach na stronie ?? Bardzo proszę o pomoc , wszystkie szczegóły co do adresu strony na której występuje problem podam na priv osobie która zechciałaby mi pomóc, mój email: tish010181@gmail.com ,
PS. z góry bardzo dziękuje.
kuba010181

Powrót do WordPress