Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[wordpress] Ilość postów na stronie głównej

Masz problem z wtyczką lub szablonem? A może chciałbyś zacząć tworzyć własne rozszerzenia? Tutaj dowiesz się wszystkiego o możliwościach WordPressa.

[wordpress] Ilość postów na stronie głównej

Post 16.08.2010, 07:30:23

Witam,

Mamy pytanie jak w temacie, gdzie mogę zmienić ilośc postów któe są domyślnie wyświetlane na stronie głównej, a następnie przenoszone na kolejne podstrone (tj. starsze wpisy). Domyślnie w szablonie jest ich kilka, a ja bym chciałzwiększyć ich ilość. Dzięki za wskazówki.

Pozdrawiam
wojtasss

Post 16.08.2010, 08:07:53

W "Ustawienia" -> "Czytanie" jest opcja "Strony blogu wyświetlają maksymalnie X wpisów".
Ale może też być tak, że autor szablonu sobie to trochę inaczej zaimplementował i ignoruje wspomniane ustawienie. Wtedy trzeba albo kombinować z opcjami szablonu (jeśli takowe istnieją) lub zmodyfikować kod szablonu.
Dziękuję wszystkim za lata współpracy, ciekawych pytań i dyskusji. Będę wspominał to forum z wielkim sentymentem • kukawski.pl
Rafał Kukawski

410 Gone
410 Gone

Post 16.08.2010, 09:09:05

dzieki kuku, na szczęście zadziałał sposób Ustawienia...
wojtasss

Re: [wordpress] Ilość postów na stronie głównej

Post 15.04.2015, 13:22:15

Hej temat troche stary, ale odswieżam bo nei znalazłem nigdzie rozwiązania mojego problemu. Miałem ten sam problem i tak samo zadziałało u mnie włączenie maks. ilosci wpisow w ustawieniach i czytanie, ale po ustawieniu tej funkcji pokazał się mało zrozumiały opis następnych stron a mianowicie:

Temat nawigacji

1 2 Następny →

Nie mam pojęcia jak zmienić ten temat nawigacji na np. Następna strona
tutaj moja stronka: http://jakiekontobankowe.eu/

korzystam z szablonu darmowego restimpo: https://wordpress.org/themes/restimpo/

przeglądałem kod ale nic mi nie wpadło w oko co mogłoby być rozwiązaniem zmiany nazwy
jakiekontobankowe

Post 21.04.2015, 16:11:41

kuku na pewno wiesz jak to zrobić, proszę o pomoc :)
jakiekontobankowe

Post 24.04.2015, 21:06:25

Wygląda na to, że szablon ma marne polskie tłumaczenie. Otwórz sobie plik pl_PL.po (są odpowiednie programy do tego typu poedit) w katalogu languages (w katalogach szablonu), popraw tłumaczenia i "skompiluj" do pliku .mo). Ewentualnie, edytuj plik functions.php i szukaj funkcji restimpo_content_nav. W niej znajdziesz wywołania tłumaczeń, więc podmień je na swoje polskie teksty.
Dziękuję wszystkim za lata współpracy, ciekawych pytań i dyskusji. Będę wspominał to forum z wielkim sentymentem • kukawski.pl
Rafał Kukawski

410 Gone
410 Gone

Post 26.04.2015, 13:22:38

zadziałało, dziękuje bardzo za pomoc!
jakiekontobankowe

Powrót do WordPress