Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[ZLECĘ] Poprawa szerokości menu i boxu [HTML/CSS]

Oferty dotyczące wykonania skryptów i innego rodzaju programów.

[ZLECĘ] Poprawa szerokości menu i boxu [HTML/CSS]

Post 21.07.2018, 16:03:34

Witam,

Tworzę stronę opartą na darmowym szablonie HTML+CSS bardzo prostą wykonaną jako grid/szkielet żeby działała na telefonach.
Wszystko jest super tylko mam dwa drobiazgi które chce zmienić.

1.) Dodałem wysuwane menu u góry które po dodaniu większej ilości pozycji je ucina na mniejszych rozdzielczościach, tzn mamy w menu górnym 8pozycji na full hd wszystko super na mniejszej rozdzielczości wyświetla do pozycji np 6. Tak samo w wersji responsywnej kiedy menu zamienia się w rozwijaną belke też nie są wyświetlane wszystkie pozycje. Zależy mi żeby to jakoś zmienić że na mniejszych rozdzielczościach automatycznie pomniejszą się odstępy między pozycjami żeby się wszystko wyświetlało, albo nawet przerzuciło ję na drugi rząd poniżej ale nie żeby ucinało.

2.) W szkielecie grid który zastosowałem, ustawiamy klasy na zasadzie cyfra od 1do12 i to jest szerokość z całości strony, czyli jeżeli ustawiam cztery boxy obok siebie na szerokość 3, to mamy 4 równe kolumny a na telefonie każdy taka kolumna jest automatycznie wyświetlana jedna pod drugą. Natomiast chciałbym dodać dodatkową klase na telefony żeby była możliwość dopisania przy kolumnie jakiejś klasy żeby np wyświetlały się dwie obok siebie a nie zawsze tylko jedna pod drugą.

I to tyle, mam nadzieję że w miare jasno to opisałem, kod jest bardzo prosty i obstawiam że to kwestia poprawienia kilku drobiazgów żeby działało. Proszę o kontakt zainteresowane osoby to wyślę paczkę z kodem.
manoa

Powrót do Skrypty i programy