Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

On-line service odzyskanie stron internetowych z Web Archive

Oferty dotyczące wykonania skryptów i innego rodzaju programów.

On-line service odzyskanie stron internetowych z Web Archive

Post 08.03.2018, 16:55:44

https://pl.archivarix.com/ ten service pozwala odzyskać strony z Web Archive (web.archive.org).
- Pobranie contentu oraz synchronizacja danych odbywa się w naszych serwerach, Państwo oszczędza czas oraz traffic internetowy. Państwo dostaje gotowy archiwum razem ze stroną internetowej.
- Odzyskany folder z tekstem (html, css, js) się znajduje w osobnym folderze, dla wygodniejszego poszukiwania informacji oraz zamiany informacji. Link strony internetowej się odzyskuje za pomocą mod_rewrite в .htaccess
- Państwo dostaje pełną stronę internetową, która nie ma w sobie 404 stron, obrazków, linków wewnętrznych, niedziałających skryptów i inni śmieci. Wszystkie uszkodzony pliki się zamieniają na „zaślepki”, które można edytować, a reklamy, liczniki oraz inny wewnętrzny skrypty biedą usunięty przy pomocy bazy danych AdBlock.

- Najważniejsze jest to, że nasz serwice synchronizuje i odnawia strony internetowe według z poradą Google Developers. Zmniejsza rozmiar plików oraz wyrzuca wszystkie EXIF, usuwa html komentarzy, synchronizuje css i js oraz dużo innych rzecze. Więc, wznowiona strona internetowa może być lepsza od pierwszy wersji według Google.
archivarix
Posty: 2
Dołączył(a): 08.03.2018

Re: On-line service odzyskanie stron internetowych z Web Arc

Post 11.05.2018, 14:54:56

Wydaliśmy nową wersję naszej usługi. Oprócz wszystkiego, co było wcześniej - przywrócenia w pełni funkcjonalnej strony bez 404 stron, banerów, linków zewnętrznych, skryptów i uszkodzonych obrazów, wygodniej wykorzystaliśmy przywrócone treści.
Teraz mamy nasz własny CMS https://en.archivarix.com/cms/ który jest dołączany do każdej przywróconej witryny. Za pomocą tego narzędzia możesz edytować kod w edytorze tekstowym lub WYSIWYG, wstawiać lub usuwać strony, wyszukiwać i zamieniać w kodzie za pomocą wyrażeń regularnych i wiele więcej. Nasz CMS może współpracować z innymi, na przykład z WordPress lub Drupal. Odtworzone witryny są teraz znacznie łatwiejsze do edycji i używania do tworzenia TDS przez dodawanie lub usuwanie treści, wstawianie na nich własnych skryptów i reklam.
archivarix
Posty: 2
Dołączył(a): 08.03.2018


Powrót do Skrypty i programy


 


  • Podobne wątki
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Hosting, Domeny, SSL

Subskrypcja

Mamy 51980 zarejestrowanych użytkowników.
Najnowszy użytkownik: Play


Nasi użytkownicy napisali:

  • 938331 wiadomości
  • w 247849 tematach

Najnowsze wpisy na blogu

Najnowsze artykuły

Najaktywniejsi (ostatnie 30 dni)