Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[Zlecę] Wykonanie Thema pod Joomle 3.x

Oferty dotyczące kompletnych, działających serwisów www.

[Zlecę] Wykonanie Thema pod Joomle 3.x

Post 03.08.2018, 11:01:26

Witam serdecznie!
Zlecę wykonanie stosunkowo prostego thema pod CMS Joomla.
Mianowicie;
Ciemna kolorystka strony, strona pod radio internetowe. Nie chcę żadnych wodotrysków, przejrzysta strona, proste statystyki graficzne pod serwer shoutcast.

Projektantowi thema zostawiam wolna rękę w wykonaniu, najważniejsze, żeby została zachowana ciemna kolorystyka serwisu.

Oferty wraz ze swoimi pracami proszę kierować tutaj bądź na e-mail redpavlo@gmail.com
Oczywiście rozległych informacji udzielę po wstępnej rozmowie mailowej czy telefonicznej
Gambero

Re: [Zlecę] Wykonanie Thema pod Joomle 3.x

Post 03.08.2018, 12:22:46

Witam, nazywam się Dorian Mazur i od 5 lat interesuje się programowaniem oraz kodowaniem stron internetowych. Pracowałem na wielu frameworkach, systemach oraz programach.

Jestem zwolennikiem prostoty i umiaru, a w moich projektach staram się pogodzić estetyczny wygląd z funkcjonalnością i czytelnością.

Moim największym projektem jest gra, którą napisałem w C# i zyskała ogromną popularność.
Zajmowałem się także tworzeniem stron, for, wizytówek.

Dzięki pracy nad własną gra zmierzyłem się z masą problemów i praktycznie nie ma dla mnie wyzwań.

Więcej na moim portfolio - http://mazurdorian.pl
dragonflex

Powrót do Kompletne serwisy www