Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[SPRZEDAM] Serwis internetowy

Oferty dotyczące kompletnych, działających serwisów www.

[SPRZEDAM] Serwis internetowy

Post 15.12.2011, 00:29:26

Witam.

Sprzedam serwis internetowy dotyczący branży jubilerskiej. Strona działa pod adresem: jubilerzy[dot]org

Strona jest dość dobrze wypozycjonowana. Po wpisaniu w google frazy "jubilerzy" strona znajduje się na 6 miejscu (1 strona), z kolei po wpisaniu "katalog firm jubilerskich" strona wyświetla się na 5 pozycji (1 strona).

Strona zawiera katalog firm jubilerskich działających na polskim rynku, a także kilka rozbudowanych profilów firm. Wszystkie firmy zostały wprowadzone z podziałem na województwa (służy do tego ładna mapka).

Ideą strony jest tworzenie i prowadzenie takich profilów firm. Miał to być biznes, jako że profile były by docelowo opcją płatną, jednak wymaga to najpierw zebrania większej ilości profilów, a to wymaga odpowiedniej ilości czasu i zaangażowania, czego ja nie mogę od siebie dać. Chcę poświęcić się innemu biznesowi, dlatego ten serwis oddaję. Myślę, że można z tego portalu zrobić coś ciekawego, tylko trzeba włożyć trochę czasu i zaangażowania.

Portal oparty jest na systemie CMS Joomla. Layout zakupiłem za 30$ i przerobiłem aby przystosować do koncepcji strony, dzięki czemu ma też swój pewien indywidualizm. Artykuły na stronie (dział "Artykuły") były opracowywane każdorazowo na podstawie kilku artykułów w sieci, są także pisane na podstawie mojej własnej wiedzy i doświadczenia (pracowałem w salonie jubilerskim), stąd w pewnym sensie są także unikatowe.

Przygotowana jest także oferta handlowa dla firm, które chciały by założyć swój profil (dział "Oferta dla firm" w menu).

Nie sprzedaję hostingu. Sprzedaję domenę oraz wszystkie pliki strony plus bazę danych. Oddaję także wszelkie prawa do strony (w tym layout i artykuły).
Jeśli ktoś ma problemy ze sprawami technicznymi, oferuję przeniesienie strony na serwer osoby, która kupi odemnie portal. Oczywiście za darmo.

Wszelkie pytania i oferty proszę kierować na PW lub e-mail: gokano[at]o2.pl
Pozdrawiam.
pantomaszsi

Powrót do Kompletne serwisy www