Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Beznadziejni ci moderatorzy !

Tu możecie kierować wszelkie sugestie, uwagi i propozycje dotyczące Webhelp.pl i tego forum.

Beznadziejni ci moderatorzy !

Post 25.06.2004, 14:41:40

Najbardziej na webhelpie drażnią mnie przemądrzali moderatorzy ! Blokują mi temat, za to że np. Nie edytuje posta tylko napisze nowego, że mam pogrubioną czcionke w 3 miejscach. Poprostu to tak wqurza że sie nie da wytrzymać, nie interesuje mnie to co myślicie na mój temat, możecie mi dać bana, ale zawsze będę uważał, że forum webhelp jest niczym w porównaniu z forum kasart98 ! Strona też nie zaciekawa, xklonos was już dawno prześcignoł ! No to czekam na zmianę modów bo widze, że na tych stanowiskach są nie właściwi ludzie !

Re: Beznadziejni ci moderatorzy !

Post 25.06.2004, 14:42:55

Matyss napisał(a):zawsze będę uważał, że forum webhelp jest niczym w porównaniu z forum kasart98

To sie tam przenies.

Matyss napisał(a):No to czekam na zmianę modów bo widze, że na tych stanowiskach są nie właściwi ludzie !

A my czekamy, az sie przeniesiesz na inne forum...
Bartosz Romanowski

SuperGod
SuperGod

Powrót do Uwagi na temat Webhelp.pl