Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Tło strony

Chcesz nauczyć się projektowania funkcjonalnych i dostępnych dla wszystkich serwisów, poznać standardy tworzenia stron WWW? A może masz w tej dziedzinie spore doświadczenie, ktorym chcesz się podzielić z innymi?

Tło strony

Post 13.03.2015, 10:21:04

Witam,
posiadam sklep internetowy na platformie shoper.pl i potrzebuję pomocy. Otóż chciałby, żeby moje tło było ze zdjęcia, a natomiast sama strona była biała jak w tym zdjęciu, posiadacie może jakieś fajny kodzik żeby to zrobić? Mam dostęp do styli css w panelu administracyjnym. Chciałbym, żebny to wyglądało tak jak tutaj:http://allegro.autoradia.pl/foto/700/montersishoper.jpg

Pozdrawiam
acp-rezmu

Re: Tło strony

Post 05.07.2015, 02:58:51

Umieść zawartość strony w jakimś bloku (<div></div>), któremu ustawisz obrazek, a dla <body></body> ustaw białe tło.
Jeśli nie masz "aż takiego dostępu" - jestem pewien, że ten system i tak umieszcza zawartość w osobnym bloku, więc zobacz co i jak (menu F12 powinno wystarczyć ;) ).
kabexxx

Powrót do Standardy sieciowe