Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[Strona] zarabiaj.i.ty.fm.interia.pl

Zrobiłeś nową stronę i chciałbyś pochwalić się nią światu? Chciałbyś zaprezentować witrynę ze swoją ofertą? A może znalazłeś w sieci ciekawy serwis i chciałbyś poinformować innych o jego istnieniu, bądź istotnych zmianach jakie w nim zaszły?

[Strona] zarabiaj.i.ty.fm.interia.pl

Post 10.08.2004, 21:51:27

Moja stronka o zarabianiu za klikanie, opis jak zarobić oraz linki do konkretnych firm:P

Jeżeli możecie to ocencie sam wygląd strony, nie treść bo wiem ze zarabianie za klikanie jest przez wielu z miejsca krytykowane,

z góry dzięki za wszystkie sugestie co do strony (ps. jeżeli możecie to wypowiedzcie sie na forum bo mam nawet małe forum na stronie;)

POZDRO
http://zarabiaj.i.ty.fm.interia.pl
debik

Post 10.08.2004, 22:35:13

-grafika (a raczej jej brak)
-informacje a raczej jej brak(boze nic prawie tam nie ma-widzialem strony o get paid ale to co ty masz to okolo 1% tego co jest na innych stronach)
-wiecej butonow niz dzialow
wejdz se na http://e-portfel.net/virtual-cash/ tam jest o wiele wiecej niz u ciebie.
Ogolnie 0/10
BlueBeaver.pl - pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych, zdejmowanie filtrów Google.
Piszebolubie.pl - pisanie profesjonalnych tekstów i artykułów na blogi i serwisy internetowe.

Post 11.08.2004, 00:25:51

słowa krytyki chyba jeszcze nikomu nie zaszkodziły;)

zerkne na ta stronke co podałeś i moze cos sie naucze:P

nierozumiem tylko ocb z tym "więcej buttonów niż działów..."?

Więc, zerknąwszy na strone do której dałeś linka doszedłem do wniosku ze musze sie troche bardziej rozpisać :P ale strona ma dopiero z tydzień i cały czas cos do niej dokładam, cos zmieniam więc pewnie z tego 1% kiedys zrobi sie troche wiecej %;)

a co do grafiki (a raczej jej braku:P) masz jakies konkretniejsze sugestie? co dodac? co zmienic? bo wiesz - jestem początkującym webmasterem i dobrze by było jakby ktos mi konkretnie "pokazał palcem" co jest źle i co trzeba poprawić.

Będe wdzięczny za każdą KONKRETNĄ odpowiedz:)

JOŁ
debik

Post 11.08.2004, 09:29:49

nie wiem w czym to robiłeś ale wygląda na nic profesionalnego...
postaraj sie zagłębić w kod źródłowy i tworzyć tylko w nim a nie w programach wizualnych typu frontpage.

Jeśli chodzi o brak grafiki to spójrz dokładnie, wszędzie białe tło.. o tą grafike chodzi :)

nie ma topu, tło jednolite itd... do tego te suwaki :/ tego już sie raczej nie praktykuje, chyba że strona tego wymaga... a tutaj tego naprawde niepotrzeba.

Polecam poznać komendy: background, bgcolor, include,
"Timeo danaos et donna ferentes"

Post 11.08.2004, 09:55:01

poszukam jakiegos tła (komendy background itp znam)

Nic profesjonalnego - jestem początkujący - UCZE SIE;)

strone robiłem w WEB SITE pro;)

co do suwaków - lubie niebieski kolor lol

Znalazłem już tło... teraz będe musiał zmienić kolor suwaków na zielony:P
Sprawdź czy z takim tłem jest lepiej?
debik

Post 11.08.2004, 12:13:07

I jeszcze jedna uwaga: teraz wszedlem na ta strone bo mialem link, ale tego adresu to w zyciu bym nie zapamietal. Dlatego radze zainteresowac sie aliasem (prv.pl czy cos w tym rodzaju).
igsm

Post 11.08.2004, 17:37:26

więc ja także mam problemy z zapamiętaniem tego adresu;) mam alias er.pl , ale czasami sprawia kłopoty i ludzie nie mogą wejsc na stronke przez ten alias - więc na forum podałem oryginalny link;)

adres z aliasem to: www.zarabianie.za.klikanie.er.pl <-- nawet się ładnie rymuje:P
debik

Post 11.08.2004, 18:19:41

A nie myslales o czyms jeszcze krotszym? Wyobrazasz sobie np. zeby Onet mial domene www.onet.polski.portal.internetowy.pl ? ;)
igsm

Post 11.08.2004, 18:36:58

może i faktycznie troche długie...

Może mi pomożesz wykminic jakąś krótsza i treściwą nazwę?:P

I jak się teraz podoba nowe tło? :]
debik

Post 11.08.2004, 19:27:24

Moze np. www.zarabiaj.w.pl

A co do nowego tla - nie wyglada to nadal zbyt dobrze. Jesli nie bardzo umiesz html`a to moze poki co zamiast sam tworzyc taka raczej malo zachecajaca strona rozejrzyj sie za gotowym szablonem. Darmowych w sieci jest dosc duzo, powieksza sie tez ilosc tych komercyjnych - jest wiec w czym wybierac.
igsm

Post 11.08.2004, 19:32:40

więc musze poszukać nowego tła... ale nie moge nigdzie znalezc jakiejs ciekawej tekstury która by pasowała...

a co do mojej strony to wydaje mi sie ze wcale nie jest taka mało zachęcająca, a pozatym nie chce uzywac jakichs gotowców. Wole sam zrobić swoją stronkę od podstaw i dopracować ją elegancko żeby była bardziej zachęcająca.

pomyśle nad jakims innym aliasem, a jeżeli możesz to napisz co zmienić zeby była bardziej zachęcająca - tylko konkretniej prosze;)
debik

Post 11.08.2004, 20:32:34

Tak naprawde to wszystko jest kwestia gustu, ale pewne elementy moga odpychac niezaleznie od indywidualnych upodoban. Mianowicie:
- wg mnie nalezy pozbyc sie suwaka do przewijania menu po lewej i w ogole zrezygnowac z ramek
- kalendarz w lewym gornym rogu jest nie potrzebny
- przyciski w menu bardzo nieciekawe
igsm

Post 11.08.2004, 21:34:13

Więc po kolei:
igsm napisał(a):- wg mnie nalezy pozbyc sie suwaka do przewijania menu po lewej i w ogole zrezygnowac z ramek

Osobiście nie widze w ramkachnic złego - a wręcz przeciwnie, jak dla mnie są potrzebne;
igsm napisał(a):- kalendarz w lewym gornym rogu jest nie potrzebny

Może i jest takim bajerem, bez którego można się obyć, ale jakoś mi pasuje, a poza tym może sie komus przyda tzn jak ktos sie nie orientuje jaki mamy dzień w spradzeniu aktualności newsów (mówie na swoim przykładzie - nigdy nie wiem jaki mamy aktualnie dzień;))

igsm napisał(a):- przyciski w menu bardzo nieciekawe

Posiadam tylko wersje demo xara webstyle 4.0 i reszta przycisków jest zablokowana, tzn jest jeszcze kilka do wyboru - ale te wydały mi sie najlepsze.
Jeżeli znasz to poleć mi jakis darmowy program do robienia przycisków - na pewno go stestuje:)

A co do ostatniej rzeczy - czyli zbyt długiej nazwy mam już rozwiązanie - od dziś można wchodzić na strone przez nowy adres: www.ptr.abc.pl PTR wzielo sie nie przypadkiem, ponieważ strona jest poświęcona PaidToRead (kto zna podstawy angielskiego ten zrozumie):P Czy teraz ten adres jest łatwiejszy do zapamiętania?
debik

Post 12.08.2004, 08:12:53

Zamiast dobierać różne tekstury na tło, radziłbym narysować jakiś layout, pociąć go i wstawić, to sie właśnie nazywa właśnie profesjonalizm. Wtedy strona napewno będzie lepsza.

Post 12.08.2004, 08:19:27

kilka postów wyżej możesz przeczytać moja odpowiedź na jakis z tywoich postów:

Nic profesjonalnego - ucze sie... więc jeżeli możecie to PROSZĘ piszcie konkretniej: w czym narysować? w czym pociąć?
debik

Post 12.08.2004, 08:23:03

wiem
Wole sam zrobić swoją stronkę od podstaw i dopracować ją elegancko żeby była bardziej zachęcająca.

dlatego jesteśmy tu aby Ci pomóc.

Rysować najlepiej w Photoshopie. Pociąć również w tym. Obsadzenie tego to już kwestia html'a.

Post 12.08.2004, 08:47:29

Musze sobie teraz skręcić Photoshopa:P

Jak sobie go skądś ściągne i cos narysuje to dam znać;)
debik

Powrót do SpamRoom