Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

nowa firma i pozycjonowanie

Twój licznik stoi wciąż w miejscu? Chcesz wypromować swoją stronę, ale nie wiesz jak sie do tego zabrać? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, bądź będziesz mógł się podzielić swoim doświadczeniem i pomysłami z innymi.

nowa firma i pozycjonowanie

Post 09.02.2017, 11:33:22

Niebawem postawie stronę na serwerze, interesuje mnie pozycjonowanie czy skorzystać z firmy SEO czy raczej na początku wykupić płatne reklamy google. Z jakimi kosztami muszę sie liczyć
trendo

Re: nowa firma i pozycjonowanie

Post 11.02.2017, 20:46:10

Jeśli postawisz stronę to zanim zdecydujesz się na reklamę czy pozycjonowanie musisz zadbać o optymalizacje. Jeśli nie masz w tym temacie wiedzy lepiej skorzystać z doświadczonej osoby od marketingu. Na pewno trzeba przeanalizować branże zanim wybierze się odpowiednią reklamę. W razie pytań oczywiście zapraszam do kontaktu - http://www.mmarketing.com.pl
Mama_Marketing

Post 12.02.2017, 21:16:51

i warto pamiętać, że zdecydowana większość firm zajmujących się pozycjonowaniem robi optymalizację za darmo, bo to im po prostu ułatwia robotę :)
Pozycjonowanie zdecydowanie trzeba zrobić, ale zanim znajdziesz się na pierwszej stronie może minąć trochę czasu, więc adwords to dobry pomysł, tylko bardziej skomplikowany, więc trzeba naleźć kogoś kompetentnego, żeby poprawnie ustawił kampanię :)
creee

Post 27.02.2017, 12:57:28

Reklamy Google są dobre żeby sprawdzić np. na początku, które słowa kluczowe dobrze konwertują, później postawiłbym na pozycjonowanie.
Skuteczne pozycjonowanie Kraków - LinkJuice.pl
WojciechMatula

Post 26.04.2017, 11:39:20

Agencje zajmują się zarówno pozycjonowaniem, jak i kampaniami w Adwords. Oba te działania się nie wykluczają i można je prowadzić równocześnie. Koszty wyliczane są indywidualnie, po przeprowadzeniu wywiadu, dużo zależy od budżetu klienta, wtedy trzeba się zastanowić jakie działania prowadzić w danym budżecie, żeby przyniosło to efekty.

Post 11.05.2017, 12:24:37

Wydaje mi się, że kampania AdWords nie jest na samym początku istnienia strony dobrym rozwiązaniem. Zdecydowanie lepiej postawić na pozyskiwanie naturalnych linków, umieszczanie ogłoszeń na różnych stronach www, czy po prostu ogarnięcie treści na stronie typowo pod SEO. Poczytaj sobie wskazówki na https://smartbees.pl/blog/5-narzedzi-wspomagajacych-marketing-strony-internetowej, istnieje wiele sposobów nawet na samodzielne zwiększenie ruchu na stronie www. Jeśli masz zamiar skorzystać z pomocy agencji interaktywnej, to wybierz firmę, która posiada spore doświadczenie i zna się na rzeczy. Takich agencji jest dziś bowiem bardzo wiele, ale nie wszystkie są wystarczająco rzetelne.
cNote

Post 12.05.2017, 11:31:07

Zgadzam się z moim przedmówcą, bowiem o ile jej efekty są widoczne dość szybko, o tyle opcja ta wiąże się często z bardzo dużymi wydatkami. W związku z tym sama skupiłam się raczej na pozycjonowaniu. Przy czym warto je zlecić np. Sempire Agencji SEM SEO zobacz . W tym przypadku bowiem możemy mieć pewność, że nasza strona pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwarki, a tym samym w krótkim czasie uda nam się dotrzeć do potencjalnych klientów.
Efka

Post 13.05.2017, 18:16:30

Najlepiej jest zdobić od razu AdWordsy i pozycjonowanie. Zanim strona wejdzie do TOP10 to trochę czasu minie, więc warto się w tym czasie wyświetlać w reklamach. Jednak nie robiłabym na Twoim miejscu tych kampanii samodzielnie (no chyba, że profesjonalnie się tym zajmujesz) bo nieumiejętne stworzenie kampanii baardzo podniesie koszty.
labbb

Post 20.06.2017, 12:08:15

Ja polecam od samego początku konsultować się z SEO" lepiej zapobiegać niż leczyć " oni od razu doradzą co zrobić i jak.
Ania Pepko

Post 21.06.2017, 10:11:37

labbb napisał(a):Najlepiej jest zdobić od razu AdWordsy i pozycjonowanie. Zanim strona wejdzie do TOP10 to trochę czasu minie, więc warto się w tym czasie wyświetlać w reklamach. Jednak nie robiłabym na Twoim miejscu tych kampanii samodzielnie (no chyba, że profesjonalnie się tym zajmujesz) bo nieumiejętne stworzenie kampanii baardzo podniesie koszty.

Dokładnie - kampanie AdWords, które są tworzone nieumiejętnie i które nie są optymalizowane często nie przynoszą pożądanych efektów. Przez co AdWords jest bardzo negatywnie oceniany, właśnie przez ludzi, którym nie udało się stworzyć dochodowej kampanii. Później klienci nie chcą AdWordsów, bo się zrazili. W każdym razie AdWords działa od razu po stworzeniu kampanii i wpłaceniu środków. Pozycjonowanie wiąże się z oczekiwaniem - w zależności od branży od 3 do czasem 6 miesięcy.

Post 22.06.2017, 15:40:43

według mnie najlepiej jak zaczniesz od małej kampanii adwords, ale robionej przez profesjonalistów. sam możesz próbować, ale wydaje mi się że więcej na tym stracisz niż zyskasz. pozycjonowanie owszem jak najbardziej na tak, ale ono wymaga sporo czasu i środków. jeśli chcesz to robić sam to tym bardziej zajmie to baaaardzo długo, mam na myśli nawet koło 2 lat zanim wzrosty będą znaczące, o ile w ogóle będziesz to robić dorbze :p
szarloten

Post 27.10.2017, 14:35:14

Jeśli zaczynasz od zera, to zanim przystąpisz w ogóle do jakichkolwiek działań - najpierw przeanalizuj stronę pod kątem tego czy będzie łatwo ją wypozycjonować. Nienowoczesne, proste strony bez podstron czy technologii RWD i ich pozycjonowanie to walka z wiatrakami i marnotrawstwo zasobów. Jeśli masz wątpliwości co do strony, to skontaktuj się z http://www.interfeo.com. Tworzą świetne strony, nowoczesne i responsywne.
believer300

Post 21.11.2017, 01:04:17

Strona pod tym linkiem świadczy profesjonalne usługi pozycjonowania, które pozwolą wam w szybkim czasie wbić się do czołówki w google i poprawić odwiedzalność waszej strony www
rebusz

Post 30.11.2017, 17:22:21

Najlepiej wybrać obie metody promocji strony w Internecie. Zarówno pozycjonowanie, jak i kampanię Adwords a następnie monitorować efekty. Często zdarza się, że kampanie PPC przynoszą efekty szybciej, ale za to pozycjonowanie w dłuższym okresie jest tańsze i niemniej skuteczne. Wiele zależy też od branży i budżetu. O dylemacie między tym wyborem (seo czy Adwords) pisaliśmy na blogu https://widoczni.com/blog/pozycjonowani ... co-wybrac/

Post 19.02.2018, 15:04:50

Jak już wcześniej wspomniano zanim zacznie się myśleć o pozycjonowaniu i kampanii adwords najpierw należy sprawdzić stronę pod kątem technicznym. Zazwyczaj firmy najpierw robią audyt strony a następnie optymalizują ją pod kątem wyszukiwarki. Tak samo było w moim przypadku, zastanawiałem się czemu strona utrzymuje się na 3 stronie a jak się potem okazało miała w sobie wiele wiele błędów. Potem zaczyna się kampania reklamowa i zdobywanie linków i z czasem strona pnie się w wynikach wyszukiwania. Tak samo było w moim przypadku a wszystko zawdzięczam agencji https://semline.pl która sprawiła że sklep internetowy zaczął na siebie zarabiać i cieszy się popularnością :D.
matser87

Post 05.03.2018, 10:33:27

Zanim nowa strona zacznie nabierać pozycji minie trochę czasu. Trzeba dokładnie w kalendarzu rozpisać cała kampanię pozycjonowanie. Kalendarze książkowe doskonale nadają się to tego typu przedsięwzięć. Nie można robić wszystkich działań seo na huraa, gdyż google zbanuje nasza strone. Zobacz nasze kalendarze
trendo

Post 21.03.2018, 21:13:49

W nowej firmie fajnie jest też zadbać o dobry wizerunek i na przykład takie gadżety firmowe - http://www.izisport.pl/ wtedy marka lepiej zapada w pamięc :)
babuczka

Post 08.05.2018, 15:23:52

Jeśli chodzi o pozycjonowanie, to ja mogę polecić Wam agencję, z którą sama od jakiegoś czasu współpracuję - https://foxstrategy.pl/kampanie-google-adwords/. Nie ukrywam, że wcześniej trafiałam na nieuczciwe firmy i trochę zraziłam się do takich działań. Ale okazało się, że nie miałam racji, bo jak zajmuje się tym ktoś kompetentny to efekty potrafią być naprawdę świetne.
Iga881

Post 28.08.2018, 23:27:45

A ja ze swojej strony mogę polecieć freelancera, pozycjonowanie stron przez agencje SEO jest drogie, dlatego warto pomyśleć i wybrać do pozycjonowania stron freelancera. Polecam tego https://www.hosting5.biz/pozycjonowanie-stron-internetowych/
hosting5

Post 08.11.2018, 17:46:26

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalistów. Osobiście polecam STUDIO CUBE - https://www.cube3d.pl/
Świadczą usługi kompleksowo, rzetelnie i przede wszystkim terminowo. Potrafią zadbać o każdy szczegół, dostosowując działania do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych zleceniodawcy.
Mają bogatą ofertę, doskonałe rekomendacje, działają na całym świecie. Zaletą jest też doskonały kontakt oraz jasne i precyzyjne odpowiedzi na wszystkie pytania.
Przyznaję, że na początku rozważałem różne alternatywy, począwszy od samodzielnego założenia strony i jej pozycjonowania, poprzez skorzystanie z pomocy freelancera, w końcu zdecydowałem się na rzetelną i sprawdzoną firmę. Nie żałowałem tej decyzji nawet przez moment - wprost przeciwnie, jestem zadowolony z efektów i z ręką na sercu polecam wszystkim STUDIO CUBE
Jarecki11

Następna strona

Powrót do Promocja i Marketing