Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Pozycjonowanie filmu na youtubie

Twoja strona znajduje się nisko w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek? Dowiedz się jak temu zaradzić odpowiednio optymalizując swoją stronę WWW. Poznaj tajemnice pozycjonowania lub podziel się swoją wiedzą z innymi.

Pozycjonowanie filmu na youtubie

Post 19.03.2018, 15:39:37

Czy tak się da? Założmy ze film mam równiez na stronie ale jest zrobiony tak że po kliknięciu od razu przekierowuje na youtuba. Czy można pozycjonować filmy żeby wyświetlały sie w wynikach organicznych czy to jest jakaś osobna usługa?
lady-m0kka

Re: Pozycjonowanie filmu na youtubie

Post 20.03.2018, 11:58:43

ale chodzi ci o pozycjonowaniue youtuba w googlu czy pozycjonowanie filmiku w youtubie? bo to nie to samo. w pierwszym przypadku wpisujesz hasło w google i jako wynik dostajesz film z youtuba a w drugim w youtubie wpisujesz np “śmieszne filmiki z kotami” i walka jest o to który śmieszny film z kotem wyswietli się wyżej
antyadaptacyjna

Post 21.03.2018, 15:42:28

Yyy w sumie to myślałam o wpisywaniu w google ale ta druga kwestia też jest ciekawa. Rozwiniesz?
lady-m0kka

Post 22.03.2018, 13:38:09

Twój film może być odpowiedzią na zapytanie w wyszukiwarce Google, ale może także konkurować z innymi filmami na YouTubie, gdzie też istnieje ranking pozycji. Interesujący, wysokiej jakości, dobrze zoptymalizowany technicznie film, zawierający odpowiedni tytuł i opis, wzbogacony tagami, będzie się pojawiał wysoko zarówno w wyszukiwarce serwisu YouTube, jak i w SERPach. Wyniki wyszukiwania w postaci filmów na YouTubie bardzo często są odpowiedzią na pytania o charakterze poradnikowym. Na przykład wpisanie frazy “jak zawiązać krawat” prawdopobnie zwróci nam wynik w postaci wideo-tutorialu, prezentującego różne sposoby zawiązania krawata. Podobnie jak w przypadku tradycyjnego contentu tekstowego, filmy na YouTubie należy optymalizować, troszcząc się o ich jakość. Wyżej cenione są zwykle dłuższe nagrania, opatrzone tytułem zawierającym słowo kluczowe. Duży wpływ na pozycję filmu ma także liczba wyświetleń i polubień przez użytkowników. Istotne są też jakość obrazu i dźwięku.
Ekspert firmy SupremumSEO - http://www.supremumseo.pl
SupremumSEO

Post 23.03.2018, 15:46:04

dokładnie tak, porządnie zrobiony film będize wysoko i w youtubie i w googlu, nie mam już nic do rozwinięcia
antyadaptacyjna

Post 26.03.2018, 12:39:10

Czyli moge zlecić agencji żeby pozycjonowała nie moją strone internetową ale kanał na youtubie i konkretne filmiki z niego?
lady-m0kka

Post 27.03.2018, 10:39:40

Pewnie zależy od konkretnej agencji, czy ma taką usługę w swojej ofercie. Jeśli chcesz, skontaktuj się z nasza firmą Supremum SEO (info@supremumseo.pl), chętnie podejmiemy współpracę w tym zakresie. Nasze doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji skutkuje efektywnymi działaniami i zadowoleniem klientów.
Ekspert firmy SupremumSEO - http://www.supremumseo.pl
SupremumSEO

Post 08.05.2018, 15:25:23

Ja w związku z takimi działaniami mogę polecić tę firmę https://foxstrategy.pl/kampanie-google-adwords/. Współpracuję z nimi już od roku i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Najważniejsze dla mnie jest to, że ich działania przynoszą efekty na stałe. A nie jak to czasem bywa, że w tydzień zdobywa się pierwsze miejsce w Google, a za chwilę strona jest zbanowana.
Iga881

Powrót do Pozycjonowanie i wyszukiwarki