Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

nieuczciwa firma pozycjonerska - jak się z tego wyplątać?

Twoja strona znajduje się nisko w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek? Dowiedz się jak temu zaradzić odpowiednio optymalizując swoją stronę WWW. Poznaj tajemnice pozycjonowania lub podziel się swoją wiedzą z innymi.

Re: nieuczciwa firma pozycjonerska - jak się z tego wyplątać

Post 13.09.2018, 19:23:28

abbas napisał(a):Ludzie czytam to i nie wierze :

1. wszystkie osoby podpisały z tą firmą umowy za efekt - bo ta firma tylko takie umowy zawierała.
2. każdy przed podpisaniem umowy miał ją na mailu i mógł się zapoznać z jej treścią.
3. nikt was do podpisania umowy nie zmuszał.

podpisałeś =zgodziłeś się na warunki= płacisz

gdyby chcieli was oszukać to po co mieliby rozliczać się od efektów? Mogliby dać "abonament" za linkowanie i zgarniać pewną kasę co miesiąc.

Ciekawe, że jedyne co ma Pan do zaoferowania to ZAPŁAĆ.
Nie zastanawia Pana, dlaczego tak wiele osób czuje się oszukanych?

Ponieważ widzę wiele wpisów dokonywanych przez osoby powiązane z naciągaczami proszę zapoznać się z opisem moich doświadczeń w tym zakresie.

Każdy sobie powinien odpowiedzieć na pytanie:
dlaczego jedna osoba namawia do szybkiej wpłaty i pójście na ugodę a druga stawia na logiczne rozważenie sprawy, przedstawia własny sposób działania i oferuje pomoc przy sporze prawnym?

Jeżeli naciągacze chcą iść do sądu, muszą wpierw oszacować stratę i WNIEŚĆ OPŁATĘ SĄDOWĄ adekwatną do roszczeń.
I jeszcze zapłacić za prawnika.
Czekam z niecierpliwością na pozew i poniesienie przez naciągaczy kosztów rozprawy.
abakur_sc
abakur_sc

Post 21.11.2018, 23:23:03

tutaj wszystko jasno i na temat tej firmy http://progres-interactive.blogspot.com/
abbas

Post 14.12.2018, 13:46:25

odświeżenie tematu.

Szanowni Państwo.

Identycznie jak większość uczestników podpisałem umowę wierząc w dobre intencje oferenta używającego nazwę Net One Progres Interactive Sp. z o.o. Sp. K. z Jeleniej Góry (NIP 6112737921).

Pierwsza faktura z naszej ulubionej firmy przyszła do mnie 02/03/2017 roku. I tak co miesiąc.
Po pierwszej fakturze napisałem pismo wyjaśniające moje stanowisko – umowa nie została przedłużona ze względu na brak informacji o wynikach kampanii oraz braku mojej woli kontynuowania kampanii. Ja nie odczułem żadnych wyników.

Po pierwszej korespondencji postanowiłem zapoznać się z umową – mądry Polak po szkodzie :(
Nie wiem, jak wygląda Państwa umowa, jednak w mojej są zapisy (umiejscowienie w moim egzemplarzu):
- kontrowersyjne (par. 10 ust. 4) już dające punkt zaczepienia podczas postępowania sądowego,
- haczyki mające na celu wyrwanie dodatkowej gotówki (par. 12 ust. 9, 10, 11),
- wskazujące na działanie zorganizowanej grupy oszustów - windykatorów (par.8 ust. 4).

W mojej ocenie umowa jest niesymetryczna (jedna strona ma większe uprawnieni od drugiej).
Jestem po rozmowie z komornikiem i zalecono mi grupowe zgłoszenie do prokuratury.
Jeżeli ktoś jest chętny przyłączyć się proszę o kontakt na adres zamieszczony poniżej.

Wysłałem tez zapytanie do Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w zakresie sądu arbitrażowego.
Ustaliłem, że sąd istnieje, nie zna naciągaczy a wniesienie sprawy kosztuje 200 PLN.

I mnie olśniło.
Jeżeli naciągacze chcą iść do sądu, muszą wpierw oszacować stratę i WNIEŚĆ OPŁATĘ SĄDOWĄ ADEKWATNĄ DO ROSZCZEŃ.
I jeszcze ZAPŁACIĆ ZA PRAWNIKA.
Do dzisiaj czekam z niecierpliwością na pozew i poniesienie przez naciągaczy kosztów rozpoczęcia rozprawy.

REASUMUJĄC
1) W odpowiedzi na pojawiające się pytania odnośnie wnoszenia jakichkolwiek "ugodowych" opłat.
a) JA NIE WPŁACIŁEM NAWET ZŁOTÓWKI.
b) Proszę pamiętać, że przesłanie jakichkolwiek pieniędzy na konto jakiejkolwiek firmy w odpowiedzi na korespondencję uwiarygadnia wysuwane przez nią roszczenia.
i) Sąd będzie miał jedno pytanie:
Dlaczego Państwo zapłacili, jeżeli nie zgadzają się z roszczeniem?
ii) Z posiadanych przez przeze mnie informacji wynika, że firma wysyła dużo korespondencji internetowej.
iii) Jednak jak na razie nikt z nabranych osób nie przedstawił dowodów na podjęcie przez naciągaczy kroków prawnych.
iv) NACIĄGACZE BARDZIEJ LICZĄ NA PAŃSTWA "DOBROWOLNE" WPŁATY.
v) Na dzień dzisiejszy, od 04/2018 roku, moi ulubieńcy nie odzywają się do mnie.
c) Ponieważ widzę wiele wpisów dokonywanych przez osoby powiązane z naciągaczami proszę zapoznać się z opisem moich doświadczeń w tym zakresie oraz odpowiedzieć sobie na pytanie:
dlaczego jedna osoba namawia do szybkiej wpłaty i pójście na ugodę a druga stawia na logiczne rozważenie sprawy, przedstawia własny sposób działania i oferuje pomoc przy sporze prawnym?
2) Przenieść korespondencję na poziom papierowy
a) należy zaprzestać korespondencji internetowej i w wysłanym piśmie poleconym za zawrotnym potwierdzeniem odbioru (przechowywać kopię pisma i potwierdzenie nadania) zażądać kierowania do nas jakiejkolwiek korespondencji w formie papierowej,
i) dzięki temu oszuści będą ponosić koszty wysłania dokumentów,
ii) na pisma internetowe (darmowe) wystarczy odpisać, że Państwa stanowisko ostało opisane w piśmie z dnia XXX doręczonym w dniu XXXX i nie zmieniło się oraz, że żądają Państwo przesłania korespondencji w formie papierowej jako materiał dowodowy dla ewentualnego postępowania sądowego.
3) Na forum dużo Państwo piszą o swojej sytuacji a brakuje konkretów.
a) Jeżeli ktoś jest już w sporze sądowym, to proszę o przesłanie sygnatury akt. Podobnie w przypadku komornika. Każdy z nas może przecież wystąpić jako świadek, co powinno wzmocnić naszą pozycję w sporze.
b) Mam namiar na Pana, który deklaruje oddelegowanie prawnika w przypadku sporu prawnego. Dlaczego nie sprawdzić deklaracji?
4) Już kilka osób dzwoniło do mnie z informacją, że mają komornika w firmie i proszą o pomoc, ale jakoś żadna nie zdecydowała się na podesłanie skanu pisma lub chociaż sygnatury akt. Zastanawiające.
kontakt do mnie abakur_sc@wp.pl

Ze swej strony proponuję dodatkowo zrobić "reklamę" takiej firmie wśród znajomych, kontrahentów i w organizacjach branżowych, do których Państwo należą.
Rzetelne opisanie sytuacji i metod działania takich "biznesmenów" nie powinno narazić nikogo na zarzut szkalowania.
Dodatkowo w sądzie będzie można podzielić się dokumentacją.

Przed ewentualnym telefonem do mnie proszę czytać wszystkie moje posty w tym temacie.
Od kilu miesięcy nie przychodzą do mnie faktury.
Nikt nie dzwoni.
Nikt nie jest w stanie przesłać mi numeru sprawy z sądu lub komornika.
abakur_sc

Post 30.03.2019, 22:39:04

Krótko i na temat:

1. wszystkie osoby podpisały z tą firmą umowy za efekt - bo ta firma tylko takie umowy zawierała.
2. każdy przed podpisaniem umowy miał ją na mailu i mógł się zapoznać z jej treścią.
3. nikt was do podpisania umowy nie zmuszał.

podpisałeś =zgodziłeś się na warunki= płacisz

gdyby chcieli was oszukać to po co mieliby rozliczać się od efektów? Mogliby dać "abonament" za linkowanie i zgarniać pewną kasę co miesiąc.

było to już szeroko opisane na tym forum

http://progres-interactive.blogspot.com/
abbas

Post 05.07.2019, 15:38:55

przestrzegam przed firmą iCEA z Poznania , po za wysyłaniem faktur nie widać żeby coś robili, uwolnić się nie można od nich
klient iCEA

Poprzednia strona

Powrót do Pozycjonowanie i wyszukiwarki