Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

jakie seo dla malego lokalnego biznesu?

Twoja strona znajduje się nisko w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek? Dowiedz się jak temu zaradzić odpowiednio optymalizując swoją stronę WWW. Poznaj tajemnice pozycjonowania lub podziel się swoją wiedzą z innymi.

Re: jakie seo dla malego lokalnego biznesu?

Post 21.12.2017, 11:06:20

tutaj trzeba uważać zwłaszcza na starcie. Na początek polecałabym skorzystać z agencji która wykona profesjonalny audyt gdyż bez tego nie ma mowy o dalszych działaniach. Posiadając zoptymalizowaną stronę oraz znając niezbędne słowa kluczowe jesteś w stanie samodzielnie pisać posty, blogi itp. Jednak tak jak wspomniałam trzeba to robić bardzo ostrożnie ponieważ można tym zaszkodzić stronie. Polecałabym zlecić to zewnętrznej firmie, oszczędzając przy tym mnóstwo czasu. Musisz pamiętać że pozycjonowanie to efekt czasochłonny, to nie jest tak że strona indeksuje się w przeciągu tygodnia.
agataa89

Post 24.04.2018, 12:24:17

Podstawowa sprawa: optymalizacja strony pod kątem SEO, dodanie miejsca i dokładnego opisu do map Google, dodanie danych teleadresowych do katalogów firm - w tym lokalnych, dodanie paru wpisów z linkami na portalach lokalnych. To podstawy, które można i warto zrobić samemu. Większe nakłady dla małego lokalnego biznesu z małą konkurencją mijają się z celem.
lanolon

Post 18.08.2018, 10:11:05

A czy moglibyście polecić kogoś sprawdzonego z tego zakresu? Kto zająłby się kwestiami seo - chodzi o sklep inteerntowy.
rudson

Post 20.08.2018, 13:03:41

rudson napisał(a):A czy moglibyście polecić kogoś sprawdzonego z tego zakresu? Kto zająłby się kwestiami seo - chodzi o sklep inteerntowy.

Wybór jest całkiem duży. Zależy jeszcze od tematyki sklepu internetowego, od produktów jakie bedą w nim sprzedawane, ale należy pamiętać, że podczas pozycjonowania trzeba będzie zmierzyć się z konkurencją, która też przecież się pozycjonuje.

Dopytaj jeszcze w Shineo Agency: https://shineonagency.pl/ - myślę, że będą w stanie pomóc.
seomaster

Post 28.08.2018, 13:40:41

Ja swój sklep internetowy mam na platformie magento, projektowała go i prowadzi firma fastwhitecat, zajmują się obsługą e-commerce i do tego marketingiem online. Jestem zadowolony z ich usług i polecam, sklep naprawdę przynosi pokaźne dochody.
michael123

Post 10.11.2018, 19:44:16

Pamiętaj tylko o tym, aby czerpać informacje z porządnych źródeł. Znajdź rzetelne, popularne blogi. Poczytaj prezentowane tam treści. Jeśli masz kilka pytań „na już”, nie wahaj się po prostu zadzwonić tu i ówdzie. Na pewno znajdziesz firmy, których pracownicy z chęcią rozwieją Twoje wątpliwości.

---
Kompleksowe usługi SEO
http://seofox.pl
Bogdan Sobiś

Post 15.11.2018, 02:44:30

Niedawno założyłam sklep internetowy z niszowymi ubraniami i niszowym obuwiem. Domena jest świeża, nie była przechwytywana, strona nie ma żadnych linków, nie wiem, czy jest odpowiednio zoptymalizowana, bo mimo, ze wykupowałam taką usługę, to sama nie jestem w stanie stwierdzić, czy usługa została wykonana porządnie. Szukając firmy zajmującej się pozycjonowaniem trafiłam na firmę Efektownia, której ofertę znajdziecie tutaj http://efectownia.pl/ . Mogę Was prosić o zapoznanie się z nią i napisanie co o niej sądzicie i ewentualnie polecenie firmy, która wiecie, ze robi dobre seo?
Patrycja89

Post 17.11.2018, 14:33:10

A gdzie Ty tu widzisz ofertę? Oferta jak na każdej innej stronie www czyli tak bardzo ogólna, że nic z niej nie wynika. Postaw na coś prostszego czyli promowanie sklepu na Facebooku itp. Sam ruch zwiększy Ci pozycję jeśli dobrze wypromujesz. Przez ten czas poznaj podstawy optymalizacji i sama się tym zajmij.
afqedart

Post 06.03.2019, 10:29:49

Cześć ;) ja od jakiegoś czasu prowadzę swoją małą galanterię z biżuterią w okolicach Poznania. Zastanawiam się czy rozwijanie fanpage'a na Facebooku ma sens, biorąc pod uwagę jak wiele niesie to ze sobą kosztów oraz jak niskie są obecnie zasięgi ;) moje pytanie brzmi - co jeszcze może przynieść lepszy rezultat?
E.M.

Post 17.04.2019, 10:03:35

Czy w branżach lokalnych pozycjonowanie na tzw długi ogon przynosi wymierny efekt?
seomaster

Post 17.04.2019, 13:12:26

seomaster napisał(a):Czy w branżach lokalnych pozycjonowanie na tzw długi ogon przynosi wymierny efekt?

Długi ogon, to pewna koncepcja w pozycjonowaniu która funkcjonuje od początku marketingu w wyszukiwarkach.
Czasami nie ma sensu przebijać się do topowych fraz z czołówki, skoro można zrobić to znacznie taniej i przy podobnych efektach właśnie z wykorzystaniem tzw długiego ogona.
Na http://agencjareklamowa.org/oferta zostało to trochę szerzej opisane.
rudson

Poprzednia strona

Powrót do Pozycjonowanie i wyszukiwarki