Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Dobre teksty SEO

Twoja strona znajduje się nisko w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek? Dowiedz się jak temu zaradzić odpowiednio optymalizując swoją stronę WWW. Poznaj tajemnice pozycjonowania lub podziel się swoją wiedzą z innymi.

Dobre teksty SEO

Post 10.01.2018, 11:02:34

Wiem ze najwazniejsze są słowa kluczowe i ze nie wolno z nimi przesadzic bo ma wyglądac naturalnie. Ale co oprócz tego powinno cechowac dobry tekst pisany pod pozycjonowanie? Mam małą firemke, do tej pory był tylko facebook ale postanowiłam załozyc strone zeby byc w googlu jak ludzie szukają takich firem jak moja. Stronka juz stoi, bylam na konsultacji w agencji SEO gdzie mi powiedzieli ze podstawą pozycjonowania są teksty. Chciałabym je sama napisac, nie widze sensu płacenia za to komus. Zbieram wskazówki na co zwrócic uwage przy takim pisaniu, oprocz tych słow kluczowych
flanella

Re: Dobre teksty SEO

Post 10.01.2018, 16:30:57

Kiedys tez pisałam teksty samodzielnie ale potem miałam mniej czasu a więcej pieniędzy więc zleciłam to copywriterowi i efekt był lepszy wiec sie dobrze zastanów, oni nie biorą jakoś strasznie duzo za te tekściki a wiedzą co w seo piszczy
antyadaptacyjna

Post 11.01.2018, 11:32:41

Przede wszystkim tekst powinien być unikalny - to najważniejsza cecha, bez której podstrona, na której się znajduje, zostanie zaindeksowana jako duplikat. Nie wolno kopiować ani cudzych ani własnych treści z innych podstron. Duplicate content grozi wypadnięciem z rankingu Google, a nawet konsekwencjami prawnymi, jeżeli właściciel “zapożyczonego” tekstu uzna, że naruszono jego prawa autorskie. To truizm, ale z punktu widzenia użytkownika tekst musi zaciekawić go na tyle, żeby zechciał przeczytać go, pozwolić się przekierować do innych, a w przyszłości wrócić na stronę w poszukiwaniu tak samo dobrych. Kolejną niezwykle istotną kwestią jest systematyczna aktualizacja tekstów na stronie, żeby algorytmy nie uznały jej za martwą, nie wnoszącą żadnych nowych i ważnych treści. Trochę wskazówek na temat struktury i tematyki tekstów na stronie zawarliśmy na naszej stronie. Podrzucam: https://supremumseo.pl/jak-powinien-wyg ... -na-blogu/, może się przydadzą.
Ekspert firmy SupremumSEO - http://www.supremumseo.pl
SupremumSEO

Post 12.01.2018, 11:02:40

Linki, linki, linki! Jak chcesz miec tekst pod seo to musi byc podlinkowany, mozesz kierowac do niego z innych tekstów na stronie, ale konieczne sa tez zewnetrzne linki z innych stron, najlepiej o podobnej tematyce

Post 12.01.2018, 17:50:27

To prawda. Dobrym pomysłem jest nawiązanie współpracy z właścicielami stron/blogów o podobnej tematyce i wzajemna, uczciwa wymiana linków do atrakcyjnych treści. Warunkiem jest wysoka jakość stron, z których i do których będziesz chciała linkować. Doświadczone agencje pozycjonujące posiadają wartościowe zaplecze, które rozwiązuje problem linkowania - to mocny argument przemawiający za nawiązaniem współpracy z taką firmą. Gdybyś chciała się skonsultować, zadzwoń pod 12 444 14 86 lub napisz na info@supremumseo.pl.
Ekspert firmy SupremumSEO - http://www.supremumseo.pl
SupremumSEO

Post 15.01.2018, 09:37:32

Nigdy bym nie skopiowała tekstu od kogoś innego, sumienie by mi nie pozwoliło. Chce zarabiac i zdobywac klientów uczciwie wiec takie sztuczki nie wchodzą w ogóle w gre. Ja tak ogólnie to chce podpisac umowe z agencją seo tylko te teksty chciałam pisac sama, zobacze jeszcze jak mi bedzie szło. Jeszze nie wiaodmo czy sie nei okaze ze zrobie jak osoba wyzej, popisze troche sama a potem przekaze komuś pałeczke
flanella

Post 19.01.2018, 18:42:28

Polecam forum pozycjonowanie i optymalizacja.
katowice__mm

Post 09.02.2018, 07:23:18

Teksty nie tylko można kopiować od innych ale od samego siebie, jeżeli masz jakąś usługę, np sieć hoteli, które oferują to samo to i tak na każdej stronie o danym hotelu musisz sam stworzyć tekst, szablon podobny ale wydźwięk inny. Oczywiście linki też są dobrą rzeczą. SEM komercyjny ale nie gwarantuje nam wyświetlenia za samą stawkę, trzeba też odpowiednią mieć stronę. Słowa kluczowe ważne, ale nie dawać ich za dużo.
_____________________________________________________________________________________________________________________________
http://airportkatowice.pl parking lotnisko katowice
MarekWWW11

Post 09.02.2018, 14:11:50

Mogę Ci powiedzieć tak: pisz unikalne teksty. Unikalność tekstów sprawdzić możesz w narzędziu SiteLiner - http://www.siteliner.com/

Cytowanie siebie jest dozwolone ale w ograniczonej ilości. Optymalizuj tekst pod kątem SEO, tzn. formatuj go pogrubiając ważną informację <strong>, możesz używać także podkreśleń <u> oraz tekst pochylony <i>.

Stosuj się do zasad hierarchizacji nagłówków H. Tekst możesz zacząć od słowa kluczowego. Nie zapomnij, że tekst to nie jedyny content. Zadbaj również o zdjęcia i materiały, które mogą się przydać klientowi.

No i zrób SEO optymalizację meta tagów title, desc (są najważniejsze), opcjonalnie meta keyword, fajnie gdybyś miała linki kanoniczne w sekcji head kodu HTML.

To tyle tak z pamięci na szybko :) Pozdrawiam i życzę powodzenia!
SEOwiedzacy.pl
Damian Żurawski

Post 09.02.2018, 20:09:45

Dzieki za namiar fajne narzedzie przyda sie.
tokar92

Post 22.02.2018, 16:41:58

Oo dzięki za narzędzie! :)
SimplePBN

Post 18.03.2018, 21:10:40

Ja swoje teksty na stronę piszę sam, jak najbardziej unikalne.

Post 24.04.2018, 13:09:45

Oprócz tego ze unikalny, tekst musi być ciekawie napisany, a przede wszystkim mieć treść, która zainteresuje użytkownika - taki tekst sam ściągnie ruch.
lanolon

Powrót do Pozycjonowanie i wyszukiwarki