Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Jakie oprogramowanie do firmy?

Poszukujesz jakiegoś programu? Twój komputer kolejny raz zastrajkował? Tutaj znajdziesz pomoc w jego opanowaniu, informacje o sterownikach, oprogramowaniu, porady.

Jakie oprogramowanie do firmy?

Post 15.04.2013, 17:39:54

Czy używacie jakichś programów, które zwiększają wydajność czy też dyscyplinę u Was z firmie? Czy lepiej korzystać z płatnych programów czy darmowych?
max39

Re: Jakie oprogramowanie do firmy?

Post 18.04.2013, 22:13:32

kartapracy.pl - polecam sobie poczytać, jest chyba jedyny na rynku, a przynajmniej jedyny, jaki ja znam i bardzo elastyczny
dragomir

Post 10.08.2013, 13:30:15

Pytanie co rozumiesz przez dyscyplinę. Ktoś kiedyś ładnie powiedział "z niewolnika nie będziesz miał pracownika".
Jak sądzisz, że ludzie w Twojej firmie pracują chaotycznie, to wprowadź systemy typu CRM do pracy z klientem oraz systemy zarządzania projektami.

Co do oprogramowania płatnego czy darmowego - wszystko zależy od Twoich potrzeb, co dane rozwiązanie posiada. Moim zdaniem nie jest ważne czy jest ono płatne czy bezpłatne - ma spełniać określone funkcje.
KreatorzyIT

Post 23.08.2013, 15:02:53

Warto zastanowić się w jaki sposób rozdzielasz zadania - jeśli każdy wie co konkretnie ma do zrobienia na dany dzień to nie powinno być dużych problemów. Monitorowanie czasu pracy nad projektem przydaje się w kontekście przyszłych kosztorysów - musisz jednak pamiętać, że czas wykonania zadania jest szacowany i nie można się go ściśle trzymać.
Projektowanie logo to nasza pasja, sprawdź sam jak może wyglądać Twoje logo! Studio graficzne Warszawa - zapraszamy!

Post 20.09.2013, 11:12:25

Jeśli chodzi bardziej o zarządzanie pracą, niż firmą (faktury, papierki) - polecam narzędzie PM Compass. Umożliwia zarządzanie zadaniami, pracownikami, budżetem, czy dokumentacją. Posiada możliwość tworzenia wielopoziomowych list zadań (coś na wzór WBS). Każdy pracownik wypełnia karty pracy, dzięki którym wiadomo, na co poświęca czas. Wszystko można testować przez 30 dni za darmo.
rafal24

Post 07.10.2013, 15:33:40

Rozwiązanie informatyczne na rejestrację czasu pracy, monitoring bezpieczeństwa itp http://www.timecloud.pl/a/twoja_wyzsza_ ... _pracy.htm (-10% z kodem promog37)

14 dni za darmo - na próbę.
sledziona01

Post 23.10.2013, 14:15:31

Z takich typowych biurowych ja mam tylko program księgowy http://www.infakt.pl/program_do_ksiegowosci
pawel452

Post 24.10.2013, 14:45:45

Jeśli chodzi o oprogramowania dla firm sprzedaje je RAKS: (więcej info: http://www.raks.pl/). Mają programy do samodzielnego prowadzenia Księgi Handlowej, czy też szeroko-pojętej obsługi sprzedaży i magazynu. Ten ostatni pozwala między innymi na łatwe wystawianie i zarządzanie paragonami, fakturami VAT, WDT, WNT, fakturami zaliczkowymi i eksportowymi w dowolnej walucie, etc. Przejrzyjcie sobie ofertę RAKSa, może znajdziecie coś dla siebie
Avatar użytkownikawujekdobrarada

Post 20.05.2014, 11:19:13

Proponuję kompleksowe rozwiazania w zakresie oprogramowań dla firm dla każdego jej działu, w tym również dla działu kadrowego http://www.mikrobit.pl/
malgorzata goch

Post 29.05.2014, 17:59:53

Dla malej firmy polecam do generowania listy płac z Płatnika program Turbo Płace.
Avatar użytkownikaWynajmeDomeny.pl

Post 09.06.2014, 15:37:12

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie informatyczne z każdej dziedziny. Dysponujemy bogatym doświadczeniem oraz doskonałym zespołem. http://www.lgbs.pl
lgbs

Post 10.06.2014, 07:57:43

Ten program na pewno poprawi wydajność w pracy:

http://www.teamviewer.com/pl/index.aspx
plejas

Post 23.08.2014, 22:38:04

Darmowe programy są okej, ale wiesz to coś jak paint i photoshop według mnie. Ja polecam Navigator IT. Mają dobre produkty i są dostosowane typowo pod firmę,aby usprawnić jej dzialanie np. program Microsoft Dynamics NAV
MyszkaMiki

Post 05.09.2014, 01:19:05

Każde oprogramowanie będzie wymagało dostosowania do specyfiki firmy i tak chyba być musi. Jednak najważniejsze jest to, że automatyzuje się czynności, które kiedyś robiło się ręcznie. Myślę nawet, że firmy, które nie korzystają z oprogramowania po prostu wypadną z rynku po pierwsze dlatego, że bardzo długo wykonują proste czynności, a po drugie dlatego, że nie mają możliwości analizowania żadnych statystyk. Myślę tu nie tylko o programach księgowych czy magazynowych ale także niedocenianych programach do zautomatyzowanej komunikacji jak np powiadomienia VMS/Fax o zdarzeniach istotnych dla odbiorcy, gdzie klient oczekuje na informację, np przy prowadzeniu kampanii informacyjnych czy reklamowych, ponaglenia VMS/Fax stosowanie powszechnie... Bardzo praktyczne i stosunkowo niedrogie oprogramowanie tego typu oferuje http://www.tidetelco.pl/
ulalegowicz

Post 11.09.2014, 11:41:17

Ja korzystam z końcówki mobilnej firmy Tailored Mobile Solutions, bardzo usprawnia działanie pracowników terenowych, gorąco polecam
Armin00

Post 21.10.2014, 12:24:00

Często problemy z wydajnością pracy związane są z tym że pracownicy zamiast pracować zajmują się czym innym. Dlatego powstały programy do monitorowania sposobu wykorzystania komputera. Podobno sama świadomość, że takie oprogramowanie jest zainstalowane podnosi wydajność pracowników o 20%.
klekotj

Post 24.10.2014, 20:06:45

klekotj napisał(a):Często problemy z wydajnością pracy związane są z tym że pracownicy zamiast pracować zajmują się czym innym. Dlatego powstały programy do monitorowania sposobu wykorzystania komputera. Podobno sama świadomość, że takie oprogramowanie jest zainstalowane podnosi wydajność pracowników o 20%.

Zgadzam się z tym bo większość albo połowę czasu spędzi na fejsie albo przegra w bilarda online.
KarolBud

Post 07.11.2014, 14:46:00

Zastanawiam się nad wprowadzeniem w swojej firmie zintegrowanego systemu ERP. Coś takiego: http://www.unit4teta.pl/oferta/teta-erp. Polecacie czy odradzacie?
marek35

Post 24.11.2014, 10:44:06

Mam podobne pytanie co założyciel tematu. Mam firmę, na razie niewielką, i poszukuję oprogramowania, które pozwoli mi nie tylko w sprawach związanych z porządkowaniem papierów i archiwum ale tez związanego z zamówieniami. Poczytałem trochę o CRM i zainteresował mnie produkt www.crm7.pl . Nie mam za dużo pojęcia na ten temat, bo crm jest osobiście dla mnie nowością, ale gdyby ktoś polecił coś ciekawego, byłbym wdzięczny.
StarszyPan

Post 25.11.2014, 14:38:00

U mnie w firmie to chyba tylko antywirus może zaliczać się do profesjonalnego oprogramowania, ale to chyba wynika ze specyfikacji przedsiębiorstwa. Nie każde przecież wymaga sporych systemów.
pączuś

Następna strona

Powrót do Oprogramowanie i Komputery