Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Jakie oprogramowanie do firmy?

Poszukujesz jakiegoś programu? Twój komputer kolejny raz zastrajkował? Tutaj znajdziesz pomoc w jego opanowaniu, informacje o sterownikach, oprogramowaniu, porady.

Re: Jakie oprogramowanie do firmy?

Post 12.09.2018, 06:42:25

Odpalcie sobie test Berberis. ERP w firmie jest niezbędny, stanowi istotne wsparcie i wspiera działalność.
Znamy swoje doświadczenia, wiemy, ile to nam dało. Bez wsparcia oprogramowania nie da się teraz sensownie zarządzać działalnością, ale raczej dla każdego z czasem jest zauważalne.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 08.10.2018, 21:08:00

Słyszałeś może o czymś takim jak SAP?Jeśli nie, to podsyłam tobie link do strony , gdzie poczytasz trochę na ten temat. Krótko mówiąc jest to system który wspiera działalność niezależnie od jej wielkości Wspiera całokształt prowadzenia firmy
gabimak

Post 10.10.2018, 09:40:32

Najważniejsze jest dopasowanie oprogramowania do specyfiki konkretnej firmy, a nie zawsze jest to możliwe. Dobrze też, jeżeli system obejmuje większość obszarów działania przedsiębiorstwa. Korzystanie z wielu programów działających oddzielnie jest nie tylko niewygodne, ale i meczące. Można też zainstalować jeden obszerny system, do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa jak dynamics ax 2012, system dobrze się sprawdza zwłaszcza w przedsiębiorstwach przemysłowych.
lalinn

Post 30.11.2018, 12:08:58

marek35 napisał(a):Zastanawiam się nad wprowadzeniem w swojej firmie zintegrowanego systemu ERP. Coś takiego: http://www.unit4teta.pl/oferta/teta-erp. Polecacie czy odradzacie?

Cześć. Moim zdaniem system ERP jest niezbędny w firmie - integruje wszystkie procesy, zachodzące w niej. Tworzy też interaktywne środowisko wspierające przedsiębiorstwa w analizie oraz zarządzaniu procesami biznesowymi.
Kontroluje wszystkie obszary działań -
zarządzaniem finansami i księgowością,
środkami trwałymi, marketingiem,
sprzedażą i zakupami,
magazynem i zapasami,
produkcją serwisem oraz projektem.
Naprawdę polecam, tu znajdziesz więcej informacji i odpowiedzi na ewentualne pytania. Ale z własnego doświadczenia bardzo polecam do firmy, dobra inwestycja.
okrysia

Post 07.12.2018, 08:51:14

U mnie sprawdził się program do fakturowanie formy Mega -Tech czyli Faktura Small Business: https://www.mega-tech.com.pl. Program dał mi dużo możliwości i uprościł prowadzenie małej firmy. Polecam go szczególnie osobom, które zastanawiają się jaki program do fakturowania 2019 wybrać.
aneczkaa12

Post 11.12.2018, 23:18:28

zenong Pewnie, że Berberis - zdecydowanie polecam ten system z wielu względów. Największe plusy? Planowanie, zarządzanie i ogólny wpływ na przebieg działalności. Jak na razie nie mamy żadnych problemów, a jednak wiele nam to ułatwiało. Nie ma takiego problemu, że ktoś nie wie, jakie ma przed sobą obowiązki.
Fred cwany jest ;-*
ЯрекЭс

Post 12.12.2018, 15:28:03

Ja moge polecić https://wfirma.pl/ - to oprogramowanie do księgowości, najbardziej zaawansowanys ystem w Polsce, który mimo wzystko pozostaje w przystępnej cenie, a dodatkowo otrzymujesz w nim wsparcie ekspertów ;)
reumpter

Post 20.12.2018, 08:24:06

Jestem właścicielem dużej firmy programistycznej i na co dzień nie wyobrażam sobie pracy bez technologii. Dla mnie ratunkiem okazał się program do ewidencji czasu pracy, który pozwala mi sprawdzać którzy pracownicy są obecni, którzy nieobecni, a którzy mają urlop. Jest to duży komfort, ponieważ wiem komu mogę zlecić zadanie, aby zostało wykonane jak najszybciej.
applicationman

Post 07.01.2019, 07:21:58

Berberis, a który pakiet?
To jedynie kwestia dopasowania, ale zakładam, że każdemu z was podejdzie dokładnie to samo.
Generalnie nie ma żadnych problemów pod względem inwestycyjnym - kwestia jedynie dopasowania pakietu danego rozwiązania.
Oczywiście w każdej działalności może się sprawdzić coś całkiem innego.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Poprzednia strona

Powrót do Oprogramowanie i Komputery