Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Impreza firmowa

Stworzyłeś nową stronę? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie, grafikę? Pochwal się innym, zobacz jak im się podoba, jakie mają uwagi.

Impreza firmowa

Post 25.09.2019, 14:26:57

Witam serdecznie
Powiedzcie mi proszę, czy w waszych firmach w ramach integracji pracowników, sięga się po usługi takich agencji jak Argentum Event z Wrocławia, której domeną jest m.in. organizacja imprez firmowych , czy też jakiś konkretny pracownik jest odpowiedzialny za tego typu działania? Z tego co wiem, wspomniana agencja ma bardzo ciekawą ofertę, a przy tym nie brakuje w niej atrakcji, może więc warto się skusić. Jak sądzicie?
Efka

Re: Impreza firmowa

Post 04.01.2020, 06:14:45

Wszystko zależy od wielkości firmy, typu imprezy i zasobów. Jeśli chcemy zrobić imprezę firmową dla kilkudziesięciu pracowników, warto skorzystać z usług firmy, która się w tym specjalizuje. Tak samo warto zadbać o oprawę graficzną - np. ścianki reklamowe, rollup, flagi reklamowe, itp., aby ludzie z zewnątrz widzieli kto się bawi. Czyli niezbędne są wszelkiego rodzaju. W tej kwestii pomoże na pewno kontakt z firmą https://www.retio.pl .
janko65

Post 10.01.2020, 15:37:54

Ile ja bym dał żeby u nas w koncu zrobili

Post 14.01.2020, 09:27:21

super temat
gerlen

Powrót do Opinie, uwagi, oceny