Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[Info] Zmiana w regulaminie ogolnym

Ważne informacje od ekipy forum serwisu WebHelp.pl

Post 18.08.2004, 12:02:53

@Kosmita: pozwala sie na to co maja moderzy/zgredzi/admini
gdyby chciano ten problem rozwiazac poprawnie wszystkie pola wygladalyby:
miejscowosc/wojewodztow/kraj[opcjonalnie]

skad mam wiedziec co oznacza lokalizacja geograficzna - to bez sensu
numer kierunkowy to juz wogole do bani
a tak mamy tutaj folwark wiadomo jaki
pamiętaj error_reporting(E_ALL) to droga do sukcesu
Jeśli usunąłem Twój temat z działu WebBazar zanim napiszesz PW przeczytaj regulamin działu WB.
Kuternoga
Witold Gałka

dissolved boy

Post 18.08.2004, 12:17:16

Kosmita napisał(a):
- położenie geograficzne miejscowości (patrz moje polse skąd)
- nr kierunkowy do miasta np. 022 czy 071 (bez prefiksu!)

hmm .. troche to dziwne .. właśnie coś w tym stylu ma kle_on i women .. .. co do pierwszego [położenie geograficzne] to imho ujdzie, ale nr kierunkowy do miasta ?! Ja wpisze 032 .. i to może być zarówno Zabrze, Katowice jak i Ruda Śląska ..
W takim razie mysle, ze analogicznie traktowac mozna wpisywanie "Śląsk", "Pomorze" etc. Dopuszczono cos takiego podejrzewam dlatego, ze smook w jednym poscie napisal, ze tak jest OK ;)

Tak naprawde to mniejsza o to - pole nie jest obowiazkowe tak samo jak obecnosc na forum, wiec...
Ece
Jerzy Łękowski

Geniusz :o)

Post 18.08.2004, 12:26:10

Pole 'Skąd' znajdujące się w profilu użytkownika służy do wpisania miejscowości, regionu lub kraju, w jakim mieszkasz (...)

IMHO jeżeli mamy podawać nazwy miejscowości itd to bez wszelkich udziwnień w polu skąd. W tym miejcu odnoszę się do kle_on'a. Dlaczego w regulaminie pozwolono na wpisywanie położenia geograficznego miejscowości albo numeru kierunkowego ? Albo wszyscy albo nikt. Moderatorzy mają już swoje przywileje, a ten jeste kolejnym, którego pomysłodawcą jest jak mniemam szanowny kolega kle_on. Sposób zapisu miejscowości w twoim przypadku jest "udziwnieniem". Dozwolone powinno być tylko i wyłącznie wpisywanie nazwy miejscowości w sposób klarowny i przejrzysty np.: Warszawa, Radom itd.
Dorian Kucharczyk

Post 18.08.2004, 12:39:03

Zgadzam sie z _DRNK_ - po co udziwniać numerami kierunkowymi, położeniami georaficznymi? Niech bedzie pole Skad i tam wpisać z duzej litery nazwe miasta i tyle a nie kierunkowy, położenie geograficzne...

Podsumowując w polu "Skąd:" powinna znaleźć się TYLKO nazwa miejscowości pisana z wielkiej litery...

(...moje zdanie na ten temat...)

Post 18.08.2004, 12:49:57

DRNK dobrze to ująłeś .. BTW: Pod odstrzał idą jeszcze te profile (-; :
http://forum.webhelp.pl/profile.php?mod ... file&u=644 Łódź [Uć]
http://forum.webhelp.pl/profile.php?mod ... ile&u=4380 festiwalowe Opole
http://forum.webhelp.pl/profile.php?mod ... ile&u=2332 Łódź - tak ten kuter ;)
123

Post 18.08.2004, 13:25:50

http://forum.webhelp.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=644 Łódź [Uć]

[OT]Skad wiesz ze BTM nie jest dysgrafem ;-)?[/OT]
Pozdrawiam.

Post 18.08.2004, 13:29:46

Piszcie sobie piszcie, ze modki maja przywileje (co w tym dziwnego), to na pewno zmienia dla Was regulamin na taki, jaki Wam odpowiada.

Na kazdym forum krzycza niezadowoleni i wydaje sie, ze jest ich wiecej niz tych zadowolonych, dlatego jak sie na krzycze, ze jest OK i brak demokracji na tym forum uwazam za bardzo pozytywne zjawisko.
Ece
Jerzy Łękowski

Geniusz :o)

Post 18.08.2004, 13:41:50

Mały galimatias się zrobił w związku z częścią mojej wypowiedzi, dlatego następuje sprostowanie:
- nr kierunkowe
- prefiksy
- kody pocztowe
- współrzędne geograficzne
- itp.
zabronione!

dozwolone sa jedynie nazwy własne miejscowości, regionów i państw.

@_DRNK_, @Kuternoga: nie jestem pomysłodawcą żadnego przywileju, nigdy się o to nie ubiegałem, a sam pomysł na współrzędne geograficzne zaczerpnąłem od kogoś innego..., a co oznacza(ła) moja lokalizacja geograficzna, to Ci którzy sprawdzili na mapie PL to wiedzą (to nie były liczby wyssane z palca)

Jak ktoś bardzo chce donosić na innych to niech lepiej robi to prywatnie...
Konrad Tarantowicz

oficer liniowy
oficer liniowy

Post 18.08.2004, 15:02:50

Jeszcze ja sie wypowiem, bo widze, ze sie mala wojna zrobila ;P

Pomyslodawcą tamtego rozwiązania jestem ja, po sytuacji gdy zobaczyłem, że w pole 'skąd' ludzie wpisują różne badziewia typu ulubione kluby piłkarskie, swoje strony www, rozmiary majtek etc.

Dzisiaj zmoderowałem dość dużo profili (jutro zamierzam tknąć następną serie), wywalalem nawet:

- K-ce (Katowice, a nie K-ce powinny byc)
- G-ce (Gliwice chyba, nie?)
- Crack-off (No bez przesady, moze odrazu krakuffff)
- Współrzędne geograficzne (nawet 2 moderatorzy zostali upomnieni ;P)
- Numery kierunkowe (tutaj tez moderator [byly] dostaj upomnienie).

Akcje mam zamiar dalej kontynuowac na czele Zjednoczonego Frontu Walki z Głupotą (Sir_yaro, jg).
bash.org.pl
Codziennie w banku nudzę się, klienci, szef, wkurzają mnie...
Kamil Bista

czemu
czemu

Post 02.09.2004, 07:36:12

Jak widac, kilka/kilkanascie osob nie wzielo sobie do serca tego, co tutaj napisalem. Postanowilem wiec odswiezyc ten temat w celu przypomnienia, ze osoby, ktore:
- pisza bezsensowne, nic nie wnoszace do tematu dyskusji komentarze,
- zadaja pytania (glownie na WebBazarze) w watku, ktorego autor prosil o pytania via PW/e-mail/GG/itp.,
- biora udzial w jakichkolwiek zbednych dyskusjach w tematach na WebBazarze,
- wypowiadaja sie tylko po to, zeby napisac cokolwiek (posty w stylu: "sformatuj dysk", "nie wiem za bardzo, ale moze sprobuj..." itp.),
- notorycznie w inny sposob lamia regulamin
beda otrzymywaly jedno jedyne ostrzezenie, a pozniej pozegnaja sie z tym forum. Juz kilka osob odeszlo stad w takim trybie, wiec nie sa to tylko puste slowa.

Przy okazji do osob zamieszczajacych swoje oferty na WebBazarze - 'praca' to wykonanie czegos za pieniadze, a nie za jakies smieci (reklama, konto e-mail, status moderatora na forum, satysfakcja itp.). Podobnie rzecz sie ma z wymiana - jesli oczekujecie czegos porzadnego, to rowniez musicie zaoferowac cos godnego uwagi (a nie wymienione wyzej smieci).
Bartosz Romanowski

SuperGod
SuperGod

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia