Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[hosting - szukam] szukam dobrego serwera na strone

Nie wiesz gdzie zarejestrować domenę? Szukasz dobrego serwera na swoją stronę? A może już taki znalazłeś i chcesz podzielić się informacjami na jego temat z innymi.

[hosting - szukam] szukam dobrego serwera na strone

Post 08.05.2004, 11:47:52

obecnie mam konto na sej.pl i co chwila mi cos pada
albo baza danychg czasami nie chodzi albo wogole nie mozna wyswietlic strony!
zaplacilem za caly ro i mimo to chce zrezygnowac i jak sie da zeby wrocili kase - jesli nie wroca to oki - ale bedzie swiadczylo to o nich zle
i chcialbym zebyscie polecili mi jakis serwer
zeby mozna miec latwy kontakt z adminem/pomoca techiczna PHP, baza danych itp Stronka nie przewiduje zeby miala wiecej niz 150 MB, chcialbym przypisac domene, miec conajmniej 2 skrzynki mail, najlepiej cPanel
a adres: www.ebukmacher.net

a co sadzicie o eHost.pl w koncu jak obsluguje webhelp-a to musza miec spoko serwer

potrzebuje pomocy poniewaz jestem laikiem w tych sprawach i chcialbym jakas rade fahowca Co wybrac i gdzie najlepiej

prosze o opinie - poniewaz troszke zaluje z tym ze sie zapedzilem i kupilem sej-a do dobry ale do promowania jakis stronek serwer a nie do obslugi jakis platnych :/
ebukmacher.net
Tomek

Post 08.05.2004, 11:52:13

yhm.. 1mln tematow.. no ale..
Polecam:
transweb.pl - Ece
sup.pl - Wujek Max
e9.pl
iserwer.pl
Z wszystkimi mialem do czynienia przez minimum 1 mc
obecnie korzystam z uslug sup.pl ...
sloneczko

Post 08.05.2004, 11:57:02

http://forum.webhelp.pl/regulamin.php?f=3 napisał(a):Nie wolno zamieszczać postów z prośbami o znalezienie usługodawcy. Tutaj znajduje się spory zbiór ofert firm hostingowych.
Paweł Zardzewiały

post's killer

Powrót do Hosting WWW i domeny