Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Jaki płatny hosting/domena najlepsze?

Nie wiesz gdzie zarejestrować domenę? Szukasz dobrego serwera na swoją stronę? A może już taki znalazłeś i chcesz podzielić się informacjami na jego temat z innymi.

Jaki płatny hosting/domena najlepsze?

Post 21.06.2014, 13:08:44

Witam,
Mam pytanie, jaki płatny hosting jest najlepszy. Chodzi o najlepszy w stosunku ceny do jakości. Będę na tym serwerze trzymał stronę kancelarii prawnej (jeszcze nie wiem, jak bardzo rozbudowaną, ale klient jest ciekawy ceny hostingu (i domeny również)). Najlepiej, aby wraz z hostingiem była możliwość założenia domeny, ale żeby nie była droga.
Obecnie wybrałem sobie:
webserwer.pl
hosting 60,27 zł/brutto + domena 24,60 brutto.
Czy warto mieć tam hosting i domenę? Czy będzie żadnych problemów (czy czasem to nie jest jakieś oszukaństwo :P)?
A jak jest w ogóle z domeną? Czy za pierwszy rok płaci się te 20 zł netto, a za następny i kolejne po 60 zł netto, czy może trzeba zapłacić 20 zł (za założenie) i 60 zł (za aktywację) za pierwszy rok, a za kolejne po 60 zł?
Pozdrawiam.
ciekawski2011

Re: Jaki płatny hosting/domena najlepsze?

Post 22.06.2014, 14:23:41

Możesz sprawdzić oferty firmy Prohost.pl
Oferują najlepszą jakość dostosowaną do potrzeb klientów
Możliwość kupna domeny
betterthanever

Post 22.06.2014, 15:00:56

Temat rzeka, trudno określić jaki jest najlepszy hosting względem jakości i ceny. Ja mogę Ci zaoferować swoje usługi, a z innych firm polecam hekko i unixstorm
plejas

Post 28.06.2014, 19:37:38

A co powiecie na temat webserwer.pl ?
ciekawski2011

Post 30.06.2014, 21:48:25

Trudno powiedzieć co najlepsze - trzeba by sprawdzić wszystkie hostingi. Ja od 2 lat jestem na Firehost.
Szybki i tani hosting. Konto z 35 GB transferu kosztuje mnie 45 zł rocznie, czyli grosze. A na takim właśnie koncie trzymam kilka średnich stronek.
Oczywiście informacyjnych. Wszystko działa jak należy.
Liczka

Post 04.07.2014, 16:08:30

ciekawski - masz tutaj dużo hostingów polecanych przez stałych userów, te sprawdzaj.
Ja od lat siedzę z powodzeniem na Hekko, nie mam żadnych problemów. Support, uptime, szybkość - wszystko ok.
No i do tego duże pakiety - jeśli masz pytania to dawaj.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 05.07.2014, 23:54:32

ciekawski2011 napisał(a):Witam,
Mam pytanie, jaki płatny hosting jest najlepszy. Chodzi o najlepszy w stosunku ceny do jakości. Będę na tym serwerze trzymał stronę kancelarii prawnej (jeszcze nie wiem, jak bardzo rozbudowaną, ale klient jest ciekawy ceny hostingu (i domeny również)).

Usługi IT dla branży prawniczej to dość ryzykowny kawałek chleba do ugrania. Pal licho jak strona nie będzie się przez chwilę wyświetlać.
Problem powstaje gdy dostęp do poczty trafi szlag. Wtedy poczujesz nagły wzrost temperatury pod stopami, a zrobić niewiele będziesz w stanie.
Niemniej jednak jeśli mówi ci cokolwiek TRAPLE, to hostują się właśnie w webserwer.pl

Post 14.07.2014, 16:02:28

Co masz dokładnie na myśli? Że niby kancelaria będzie puszczała pozwy ze względu na krótką niedostępność serwera?
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 18.08.2014, 19:31:31

Nie przesadzajcie. Kancelaria też człowiek ;-) Trzymamy strony na tanim Firehost, płacę grosze, jak dla mnie to co dostaję ma większą wartość niż ta kasa.
Ogólnie podchodzę do tematu rozsądnie - oczekiwania stosowane do wydawanej kasy, i radzę robić podobnie.
Liczka

Post 19.08.2014, 12:11:49

Jeśli chodzi o hosting który dobrze prezentuję się w stosunku ceny do jakości a także ma dobre recenzje u swoich klientów, możemy polecić nasze usługi : http://www.kylos.pl/hosting/
Kylos.pl

Post 21.08.2014, 00:54:56

Liczka napisał(a):Nie przesadzajcie. Kancelaria też człowiek

Prawnicy to nie ludzie.
Nie zapominaj o tym w przyszłości ;)

Post 21.08.2014, 11:51:57

Kancelarie prawne podchodzą specyficznie do współpracy. Jeżeli nie mamy kontaktu bezpośredniego proponuję bardzo skrupulatnie wszystko tłumaczyć a tym bardziej spisywać na papier :).

Co do hostingu, osobiście polecam hekko, jestem ich klientem od wielu lat i nie mogę narzekać, oczekiwane wsparcie otrzymałem każdorazowo.
Przemek

Post 21.08.2014, 16:04:46

No z drugiej strony mieliśmy w PL kancelarie, które wykorzystywały błędy w regulaminach sklepów i składały pozwy. I te sklepy w ten sposób traciły ogromne pieniądze. Ale generalnie nie przesadzajmy - gdyby mieli się dowalić hostingów o krótkie niedostępności to już dawno by to zrobili.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 21.08.2014, 17:22:09

zenong napisał(a):No z drugiej strony mieliśmy w PL kancelarie, które wykorzystywały błędy w regulaminach sklepów i składały pozwy. I te sklepy w ten sposób traciły ogromne pieniądze. Ale generalnie nie przesadzajmy - gdyby mieli się dowalić hostingów o krótkie niedostępności to już dawno by to zrobili.

Rzecz nie o operatorach hostingowych, tylko o świadczeniu jakichkolwiek usług IT dla branży prawniczej. W tym przypadku obsługi webmasterskiej.
Natomiast hostingom mogą nadskakiwać w przypadku niedotrzymania SLA, ale to nie wchodzi w skład usług współdzielonych.

Post 22.08.2014, 16:05:39

Prawda jest taka, że zawsze mogą znaleźć coś, o co można się czepiać, ale moim zdaniem to jedna wielka bzdura.
Nie tędy droga - niech biznes nie zachowuje się tak jak politycy, czyli metoda szukania na każdego haka.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 15.09.2014, 11:42:53

Fakt, to jest temat rzeka. Każdy ma jakąś opinie. Wydaje mi się, że jeśli oczekujsz dobrej ceny, jakości, to cal.pl. Zdecydowanie się poprawili. Miałem u nich już kilka lat temu domene i serwer, ale biznes mi padł, więc strona posza do kosza. Od jakiegoś czasu "hostuję się" u nich z nową stroną (biuro rachunkowe), i jestem bardzo zadowolony. Za domenę zapłaciłem coś koło10 zł. 5GB dysku za 79 rocznie. Zero jakichkolwiek problemów technicznych. Jedyne co moge zrobić, to polecic.
andrzej.gruszka

Post 15.09.2014, 16:08:32

hmmm... a pokaż tą swoją stronę, daj jej adres, chętnie zobaczymy? A z tą domeną to zrobiłeś bardzo słaby interes - przedłużenie kosztuje 80 zł netto. W Hekko płacę prawie 40 zł jednej - przy wielu domenach to kosmiczna kwota.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 17.09.2014, 16:10:27

Na pewno nie wybrałbym...nazwa.pl, po ostatniej awarii serwerów...wolę dmuchać na zimne. Home.pl po ilościach negatywnych komentarzy w sieci można wnioskować, że również lepiej nie wybierać takiego dostawcy. Zenong też wybrałem Hekko, moi znajomi wybierają natomiast hosting w FutureHost i na razie nie narzekają.
pawełkaaa

Post 23.09.2014, 12:27:26

nie ma czegos takiego jak najlepszy. zastanow sie czego szukasz - czy chodzi tylko o sztuke, tzn. zeby jakos tam dzialalo - wowczas tylko cena (takich ofert znajdziesz milion). tylko uwazaj na nie - te ofery za kikladziesiat zlociszy to w wiekszosci odpady :) umieszczane razem z wieloma innymi hostingami na starych i obciazonych serwerach - robia tak, bo musza cos zarobic. w tym obszarze czesto mozesz trafic na oferty krzakow itp. Jesli korzystasz czesto w sieci z jakies portalu, serwisu - i podoba Ci sie jak dziala, sprawdz gdzie stoi (ping na jego adres, pozniej ripe.net - tam w search wpisz jego ip) i poznasz uslugodawce. ja tak znalazlem hostings.pl (sprawdzajac dlastudenta.pl z ktorego czesto korzystam) - i powiem ze happy jestem, roznica jak miedzy winzgrozom a mac os/apple.
Shoutloud

Post 27.09.2014, 21:16:24

Trudno powiedzieć. Tak się śmiesznie składa, że pomagałem w stronce dla siostry do jej kancelarii. Szczęście, że mam kumpla, który na stronkach zarabia i mówi, że świetną opcją jest http://superhost.pl/ dla nieogarniętych tym bardziej, bo nie ma problemów z pomocą całodobową i prostymi narzędziami do tego przeznaczonymi. Próbowałem z innymi hostami, ale jakoś najbardziej mi się widzi superhost.pl
Wetenan19

Następna strona

Powrót do Hosting WWW i domeny