Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Dobry i stosunkowo tani hosting w Polsce

Nie wiesz gdzie zarejestrować domenę? Szukasz dobrego serwera na swoją stronę? A może już taki znalazłeś i chcesz podzielić się informacjami na jego temat z innymi.

Dobry i stosunkowo tani hosting w Polsce

Post 24.11.2004, 18:49:08

jako ze robie profesionalny katalog internetowy jednej z branz nie moge sobie pozwolic na to by moja strona stala na jakims serwerze dedykowanym w usa(za dlugo sie bedzie ladowac, boje sie o awaryjnosc oraz te cale Remote Hands...) stad szukam jakiegos dosc dobrego hostingu w Naszej ojczyznie mam swiadomosc ze znalesc taki ciezko za stosunkowo nieduze pieniadze....Przegladajac Wasze forum (jestem tu swiezak natknalem sie na burzliwa oferte przedsiewziecia Wspolna Sprawa
www.wspolnasprawa.info
przyjzalem sie im i wstepnie calkiem ciekawie to wyglada ceny szczegolnie przy niewielkich kontach( a ja duzego nie potrzebuje) bardzo atrakcyjne... moze ktos ma tam konto i mi podpowie jak sie oni sprawuja?
lub moze znacie rownie tanie rozwiazania?generalnie przejrzalem sporo ofert netnova,home,kei itp... znane firmy... ale kazdy wciska mi od razu duze konta za 600pln na rok a ja chce zaczac od czegos malego i w miare rozwoju powiekszac i nie placic za rok z gory bo co sie stanie jak mi nie wypali a tyle pieniedzy umocze na konto??? moze ktos zna jakies firmy hostujace w Polsce gdzie mozna placic malo i kwartalnie a nie od razu za rok i gdzie mozna transfer dokupywac sobie wedlug potrzeb a nie od razu za 10gb ruchu za kupe kasy....bede wdzieczny za odpowiedz dziekuje...
kepa
tal rush

Post 24.11.2004, 19:46:29

Przykro mi, ale
Regulamin napisał(a):Nie wolno zamieszczać postów z prośbami o znalezienie usługodawcy. Tutaj znajduje się spory zbiór ofert firm hostingowych.
Traktuje on rowniez o odpowiednim tytulowaniu watkow.

Pozdrawiam
Ece
Jerzy Łękowski

Geniusz :o)

Powrót do Hosting WWW i domeny