Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[problem] Problem z tekstem w PS Elements

Poszukujesz dobrego programu graficznego lub masz z jakimś problem? Nie wiesz jak się zabrać za tworzenie grafiki na swoją stronę? Tutaj znajdziesz pomoc.

[problem] Problem z tekstem w PS Elements

Post 28.09.2014, 15:23:04

Witam ! Ostatnio pojawił mi się problem z tekstem w PS Elements, polega on na tym,że po utworzeniu pola tekstowego i wpisaniu kilku znaków tekst się nie pojawia, nie jest to problem za dużej/małej czcionki, koloru tekstu. Po wciśnięciu enter(zatwierdzeniu zmian w polu) pojawia się nazwa warstwy taką jaką wpisałam.
Proszę o pomoc.
Kasia990

Re: [problem] Problem z tekstem w PS Elements

Post 29.09.2014, 20:57:54

może ktoś pomoże mi jeszcze z problemem (również z tekstem w PSE) gdy piszę, tekst jest b.mały i nie do odczytania, próbuję powiększać, ale to nie działa, szukałam na innych wątkach, ale nic nie znalazłam. Może jest ktoś w stanie mi pomóc ?
Kasia990

Re: [problem] Problem z tekstem w PS Elements

Post 20.03.2015, 06:42:18

wystarczy, że w zakładce 'image size' odhaczysz opcję 'resample images' wtedy rozdzielczość się nie zmieni a zmieni się tylko dpi. Wtedy rozdzielczość nam się nie zmieni i nie powinno być żadnych strat. :)
faizan123

Powrót do Grafika i webdesign