Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Problem z plikiem psd

Poszukujesz dobrego programu graficznego lub masz z jakimś problem? Nie wiesz jak się zabrać za tworzenie grafiki na swoją stronę? Tutaj znajdziesz pomoc.

Problem z plikiem psd

Post 27.10.2019, 15:23:22

Potrzebuje pomocy.
Wczoraajszy cały dzień przesiedziałam nad ważnym projektem na zaliczenie na jutro. Zapisałam go przed wyłączeniem komputera, dzisiaj chciałam dokończyć jednak po otworzeniu pliku wyświetla mi sie jedna warstwa dodatkowo zablokowana a najgorsze jest to,że obraz jest czarny z czerwonym paskiem na górze(gdyby byłay to scalone warstwy ktore wczesniej zrobiłamnie byłoby takiego dramatu z mojej strony). Kiedy zapisywałam pik zdawało mi się że jest wszystko ok-każda warstwa oddzielnie nie wyskoczył mi żaden błąd. Pliku nie da sie przywrócić do poprzedniego zapisu, nawet nie ma jego kopii zapasowych, gdzie mam włączony autozapis co 10 min. Dodam że plik jest wielki. (500 dpi)
Arrruda

Powrót do Grafika i webdesign