Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Płatny kreator WWW z możliwością exportu kodu źródłowego

Poszukujesz dobrego programu graficznego lub masz z jakimś problem? Nie wiesz jak się zabrać za tworzenie grafiki na swoją stronę? Tutaj znajdziesz pomoc.

Płatny kreator WWW z możliwością exportu kodu źródłowego

Post 27.06.2019, 00:09:54

Witam serdecznie!

Jest to mój pierwszy post na tym forum. Przepraszam, jeżeli podobny temat już istnieje - nie znalazłem takiego :)

Mam proste pytanie. Czy istnieje płatny kreator WWW (soft, przeglądarka), np. typu drag and drop w którym mógłbym zapisany projekt exportować do postaci plików .html/.css?

Zależy mi na tym, aby gotowy projekt przenieść na własny serwer ftp i podpiąć pod własną domenę. Czy istnieje również taki kreator, który nie zostawia stopki ze swoim brandem?

Bardzo dziękuję z góry za odpowiedź!

Pozdrawiam serdecznie! :)
sejno

Re: Płatny kreator WWW z możliwością exportu kodu źródłowego

Post 09.07.2019, 13:03:41

Pod tym linkiem jest dużo propozycji stworzenia strony, może coś znajdziesz. http://bazafirmy.pl/blog/wlasny-blog-za-darmo.php. Najlepiej kupić gotową stronę i wprowadzić w niej poprawki.
jarekcda

Re: Płatny kreator WWW z możliwością exportu kodu źródłowego

Post 09.07.2019, 13:10:24

Polecam stronę wykonaną jako AMP html- szybka, zapisywana na serwerach google. Krótki czas ładowania i od razu masz przewagę nad innymi. Można ją wykonać samemu: http://amp.bazafirmy.pl/amp-html-poradnik.php
jarekcda

Powrót do Grafika i webdesign