Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Serwer dedykowane pod stronę internetową z duzym ruchem

Nie wiesz gdzie powinien wylądować Twój post? Masz coś niezwiązanego z żadnym z dostępnych for? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi? To miejsce właśnie dla Ciebie.

Serwer dedykowane pod stronę internetową z duzym ruchem

Post 22.11.2017, 17:37:34

Hej jak w temacie, szukam serwera dedykowanego pod portal internetowy ze sporym ruchem dziennym.

Nie mam specjalnych wymagań, ważne aby lokalizacja była polska , sprzet byl konkretny i zebym mogl sobie system wygrac kiedy tylko chce.

Nie chce vps'a, mam wlasnie vpsa i nie wytrzymuje pod naporem ludzi. pozdrawiam
Neefer22

Re: Serwer dedykowane pod stronę internetową z duzym ruchem

Post 22.11.2017, 17:45:16

Ja od siebie moge polecic : https://serwerydedykowane.pl/

mam tu kika stron na jedny dedyk i wszystko sie trzyma bez żadnego problemu. Polecam szczerze. Jestem pewien że i Tobie spokojnie on wystarczy.
Panel daje Ci możliwość instalacji system w ciagu kilku sekund wiec to duzo plus.
Lokalizacja jest oczywiście polska. Ich najsłabszy sewer dedykowany jest duuzo lepszy niz jakikolwiek vps. Mam uptime 100% póki co i ani razu nie wyrzuciło mi serwera, a w niektórych serwerowniach dzieje sie to dosc często.
juurek12

Re: Serwer dedykowane pod stronę internetową z duzym ruchem

Post 29.11.2017, 14:40:49

prponuje serwer osemka.pl
Magma001

Powrót do Forum ogólne