Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Co z tym zrobić?

Nie wiesz gdzie powinien wylądować Twój post? Masz coś niezwiązanego z żadnym z dostępnych for? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi? To miejsce właśnie dla Ciebie.

Co z tym zrobić?

Post 17.05.2004, 16:20:50

Słuchajcie wiem, że to troche nieregulaminowe ale to jest przegięcie... Ten temat podchodzi pod temat z plagiatami ale musz eto wyróżnić, bo nie wiem co zrobić z tym fantem...

Otóż Muzami robił sobie pewnego dnia design o Harrym Potterze. Kupiec nie wywiązął się z umowy, olał Muzami. Wczoraj Muzami pytał się mnie czy chcę owy design kupić, a ja wieczorem wpadłem na strone z tym designem. A kkto jest adminem? Owy kupiec, który zobaczył jpg, zapisał, pociął sobie i przywłaszczył. Ale to niekoniec jego lamerstwa. Otóż przeglądając działy na jego stronie natrafiłem na te, które pisałem ja na swoją stronę(hp-army.net)... I co tu zrobić? Pisałem do niego - bez odzewu. A nie daruję temu ch*****, bo chamstwa i lamerstwa nie cierpię...

A teraz dowody:
adres jego strony: http://www.narutonet.ehost.pl/potter/
adres mojej strony: www.hp-army.net
adres designu muzami: www.muzami.nan.pl/hp.jpg

Osoba zlamowała tkaie działy jak Sennik, Andrzej Polkowski(u mie tłumacz), zaklęcia, magiczne słodycze.

I co zrobić z nim? Może wy coś wykombinujecie? Bo ja nie wiem jak mozna go "zachęcić" do usunięcia tego co skopiował...

pzdr i prosze o nieblokowanie tematu
b-web.pl

Post 17.05.2004, 16:34:55

Ach, szkoda pracy twojej i Muzami. Szkoda gadać.....
Dark
-

Post 17.05.2004, 16:36:11

dziwi mnie tekst " designed by muzami ".
Rafał Filipek

IT Ninja
IT Ninja

Post 17.05.2004, 16:37:31

Hmm z tego co wiem to Administrator eHostu jest aktywny na forum.webhelp.pl - chciałbym prosić oficjalnie o zablokowanie konta... powody?
- złamanie praw autorskich
- działanie niezgodne z polskim prawem

Coś jeszcze możnaby z nim zrobić?

pzdr.

[edit]
Ten napis designed by Muzami to tylko ściema. Muzami wczoraj ze mną gadął i się pytał czy chce kupić, a ta strona jest od paru dni...
b-web.pl

Post 17.05.2004, 16:54:26

Hmm z tego co wiem to Administrator eHostu jest aktywny na forum.webhelp.pl - chciałbym prosić oficjalnie o zablokowanie konta... powody?
- złamanie praw autorskich
- działanie niezgodne z polskim prawem

Dokładnie to masz prawo zrobić.A admin po potwierdzeniu zarzutów musi kazać usunąć pliki oraz zagrozić usunięciem konta.Jak ze spamerami.
dziwi mnie tekst " designed by muzami ".

Pewnie nie potrafił usunąć.
fuzzy7

Post 17.05.2004, 16:56:08

Myśle, że Muzami powinien sam się na ten temat wypowiedzieć i domagać się zdjęcia strony z sieci. Jesli to nie pomoże, skontaktujcie się w administracją ehosta (Krzysztof na pewno w tym pomoże), jeśli i to nie poskutkuje oddajcie sprawę, tam gdzie powinna się znaleźć.
Wcześniej zrób zrzuty ekranów, jesli nie zdąrzysz to ci podeśle.
Być może właściciel strony nei sprawdzal od wczoraj emaila, nie gorączkuj się.
Piotr Czyż

straszny

Post 17.05.2004, 17:34:18

Maciej Pawłowski

talking head

Post 17.05.2004, 17:37:59

www.bowi.org.pl

Ale po co?
Hektor i magiczny przycisk 'usuń' czynią cuda.
Marcin Skrzydelski

Post 17.05.2004, 17:48:22

Muzami został poinformowany zaiim napisałem ten temat. Jednak na razie go nie ma :)

Zaraz robię screeny ibędę miał dowody. A osoba, która to zlamowała chciała kupić odemnie mój serwis, a jak sie nie zgodziłem to groziła, że gozhackuje ale jej sie nie udało. W społeczności webmasterów stron o anime i mandze jest on po prostu uważany za oszusta...

Kolega, który ma jego gg próbował z nim pogadać i kazał mu usunąć ale nie podziałało...

pzdr.
b-web.pl

Post 17.05.2004, 17:50:29

Ehost moze powiedziec, ze to ich klient i poki nie ma prawomocnego wyroku sadu, poty nic nie zrobia. W Polsce jest zasada domniemania niewinnosci w koncu.

Sam mialem sprawe podobna, bo Velture wzial sobie kopie poprzedniej wersji glizmo, wrzucil na serwer i chcial za nia brac jeszcze pieniadze. Admin deal.pl powiedzial, ze poki nie ma wyroku sadu, nic nie zrobia. Swoja droga ten uzytkownik niewywiazal sie juz z kilku umow zawartych z uzytkownikami tego forum i dalej tutaj pisze.

Mam nadzieje ze Hektor bedzie bardziej pomocny niz admini deal, a bowi to dobry pomysl.
Ece
Jerzy Łękowski

Geniusz :o)

Post 17.05.2004, 18:42:54

Na plagiaterow nie ma rady ... BOWI ja proponuje ... co do pokazywania *.jpg ... ja aczalem robic tak ze jak pokazuje to robie taki pol przezroczysty napis na caly design (na ukos , albo kilka po linii pozimej) ... i wtedy nic nikomu nie da zapisanie projektu ...
neo_vir
Bartek Kopeć

Post 17.05.2004, 18:51:55

Witam,
Krotki komentarz moze :). Napisalem juz maila do ehostu, skontaktowaly sie rowniez ze mna programista oraz osoba zajmujaca sie reklama w serwisie. Oni zostali oszukani na znaczne kwoty. Postaram sie wyrzucic strone z sieci, tyle ode mnie.

neo_vir napisał(a):Na plagiaterow nie ma rady ... BOWI ja proponuje ... co do pokazywania *.jpg ... ja aczalem robic tak ze jak pokazuje to robie taki pol przezroczysty napis na caly design (na ukos , albo kilka po linii pozimej) ... i wtedy nic nikomu nie da zapisanie projektu ...

n/c -_-

pozdro
Michał Kolasa

Post 17.05.2004, 21:03:37

UWAGA!!!
SZUKASZ STRONY WWW.HPCENTRUM.GLT.PL???
NIESTETY Z POWODU NIE UREGULOWANIA PŁATNOŚCI W TERMINIE STRONA ZOSTAŁA ZABLOKOWANA.
ADMIN "NORBERT^^" NIE ZAPŁACIŁ JESZCZE ZA SKRYPTY, GRAFIKĘ I ROZREKLAMOWANIE STRONY.
PRZERWA
no to przerwa ;-)
dj.maxi
Kamil

Post 17.05.2004, 21:09:25

brawo :)
chyba kazdy lubi happy endy :D

Powrót do Forum ogólne