Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

WordPress

Masz problem z wtyczką lub szablonem? A może chciałbyś zacząć tworzyć własne rozszerzenia? Tutaj dowiesz się wszystkiego o możliwościach WordPressa.

WordPress

Post 31.10.2017, 14:54:55

Witam

Prosiłbym o pomoc z WordPressem, nie wiedziałem gdzie mam dokładnie umieścić tego posta dlatego tu pisze. (jeżeli gdzies jest odpowiednia zakładka na ten temat prosze o wskazówkę)

Posiadam strone zrobiona w WP, ale niestety z firma ktora współpracuje jest naprawdę ciezko sie porozumiec i jezeli prosze o jakies zmiany lub pomoc w edycji strony itd wydaje sie to niewykonalne z ich strony, także moze osoby tutaj zgromadzone pomogą mi w kilku prostych kwestiach w których dla amatora wydają sie czasem nie do wykonania.

Adres Strony : www.jorviktravel.co.uk

Potrzebuje zmienic numer telefonu w gornej czesci strony jak i w dolnej (contact details) oraz gdy klikniemy w contact u gory, w Polskiej wersji jak i Angielskiej.

numer do zamiany to - 07432 116 764.

Dodam, ze spędziłem troche czasu żeby zrobic to sam ale udało mi sie tylko dodac nowy numer w Kontaktach w wersji Polskiej.

Jezeli ktos jest wstanie mnie nakierować bede bardzo wdzięczny.

glaziator@yahoo.com

JT
Maciej Glazar
glaziator

Re: WordPress

Post 31.10.2017, 15:28:35

Mamy specjalny dział WordPress ;-)
Sprawa nie powinna być skomplikowana, ale nie da się za bardzo powiedzieć jak to zrobić, bo nie wiem jak ta strona została zbudowana. Może nr telefonu będzie dostępny w treści posta lub strony, ewentualnie w konfiguracji jakiejś wtyczki lub na sztywno wpisany w szablonie... jak dla mnie przydatny byłby dostęp do panelu admina.
Rafał Kukawski

+∞
+∞

Powrót do WordPress