Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Przyciski 'Udostępnij' i 'Lubię to!' - gdzie umieścić kod?

Masz problem z wtyczką lub szablonem? A może chciałbyś zacząć tworzyć własne rozszerzenia? Tutaj dowiesz się wszystkiego o możliwościach WordPressa.

Przyciski 'Udostępnij' i 'Lubię to!' - gdzie umieścić kod?

Post 12.02.2017, 00:50:55

WWW: http://www.dygresywa.pl

Przez dłuższy czas do umieszczania pod postami facebookowych przycisków 'Udostępnij' i 'Lubię to!' używałem wtyczki 'Facebook Button by BestWebSoft'. Od jakiegoś czasu jednak Yoast SEO zaczął mi krzyczeć, że wtyczka ta może niekorzystnie wpływać na tagi Open Graph. I rzeczywiście tak się dzieje. Przy włączonej ww. wtyczce Sharing Debugger na stronie FB pokazuje komunikaty o błędach. Moje pytanie — w jaki sposób, bez wtyczki umieścić w moim szablonie kod ww. przycisków (wzięty ze strony https://developers.facebook.com/docs/pl ... ike-button), by były one widoczne pod każdym z postów — zarówno na stronie głównej, jak i na podstronach poszczególnych postów?
Rostov

Re: Przyciski 'Udostępnij' i 'Lubię to!' - gdzie umieścić ko

Post 12.02.2017, 15:43:13

Jakaś wskazówka? Aktualnie wtyczka Facebook Button by BestWebSoft w Debuggerze generuje mi błąd następującej treści:

The parser's result for this metadata did not match the input metadata. Likely, this was caused by the data being ordered in an unexpected way, multiple values being given for a property only expecting a single value, or property values for a given property being mismatched. Here are the input properties that were not seen in the parsed result: 'og:title, og:site_name'

Dlaczego dubluje mi te dwa tagi?
Rostov

Powrót do WordPress