Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[Wordpress] po przeniesieniu bazy blog nie działa

Masz problem z wtyczką lub szablonem? A może chciałbyś zacząć tworzyć własne rozszerzenia? Tutaj dowiesz się wszystkiego o możliwościach WordPressa.

[Wordpress] po przeniesieniu bazy blog nie działa

Post 24.09.2017, 16:34:54

Witam wszystkich. Mam problem z przeniesieniem mojej strony opartej na Wordpress z hostingu home.pl na kei.pl

Na nowym hostingu zaparkowałem domenę, wszystko działa jak należy. Po instalacji wordpressa z panelu administracyjnego także wszystko działa jak powinno. Problem zaczyna się, kiedy przenoszę pliki ze starego serwera na nowy. Zrobiłem wszystko krok po kroku jak w tych dwóch przewodnikach:

Czyli przeniosłem katalogi i zawrtość wp-content oraz całą bazę danych wyeksportowaną z MySQL i na dodatek druga kopia bazy za pomocą wtyczki do Wordpress - WP-DB Manager. Na nowym serwerze zaimportowałem bazę danych i tu zaczyna się problem.

Po wpisaniu adresu mojej strony, pojawia się strona instalacyjna Wordpress, tak jak bym dopiero co wgrał pliki czystego CMS.

Czy ktoś się spotkał z taką sytuacją i może mi powiedzieć co robię źle?
zolw

Re: [Wordpress] po przeniesieniu bazy blog nie działa

Post 25.09.2017, 10:43:01

Prawdopodobnie zastąpiłeś plik konfiguracyjny (wp-config.php) plikiem ze "starego" serwera.
Bartosz Romanowski

SuperGod
SuperGod

Powrót do WordPress