Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Nie mogę zmienić tłumaczenia fragmentu szablonu

Masz problem z wtyczką lub szablonem? A może chciałbyś zacząć tworzyć własne rozszerzenia? Tutaj dowiesz się wszystkiego o możliwościach WordPressa.

Nie mogę zmienić tłumaczenia fragmentu szablonu

Post 25.08.2017, 22:37:14

WWW: http://www.dygresywa.pl

Pierwotnie strona ta była oparta na szablonie Mon Cahier, na podstawie którego stworzyłem motyw potomny o nazwie DYGRESYWA. Nim to zrobiłem, przetłumaczyłem szablon Mon Cahier przy użyciu wtyczki Loco Translate. Pliki językowe znajdują się w katalogu szablonu-rodzica. Chciałem dzisiaj zmienić tłumaczenie oryginalnej frazy 'Leave a comment' z pierwotnego tłumaczenia 'Skomentuj' na '0 komentarzy'. Jednak za nic nie mogę tego zrobić. Wciąż wyświetla się 'Skomentuj', a '0 komentarzy' pojawia się tylko przez kilka sekund, na początku ładowania strony. O co chodzi? Tłumaczenia innych elementów szablonu mogę zmieniać bez problemu. Czy ma to może związek z tym, że niedawno zmieniałem plik content.php (umieszczając go w katalogu szablonu potomnego) poprzez zmianę położenia elementu 'Skomentuj'?
Rostov

Re: Nie mogę zmienić tłumaczenia fragmentu szablonu

Post 28.08.2017, 07:50:15

Używasz wtyczki Disqus, która "w locie" podmienia informacje o liczbie komentarzy (robi to za pomocą JavaScript - stąd przez chwilę widać oryginalny tekst).
Bartosz Romanowski

SuperGod
SuperGod

Powrót do WordPress