Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[Zlecę] Napisanie skryptu do wprowadzania produktów na sklep

Oferty dotyczące wykonania skryptów i innego rodzaju programów.

[Zlecę] Napisanie skryptu do wprowadzania produktów na sklep

Post 05.03.2017, 19:03:01

Potrzebuje napisac skrypt ktory dodaje automatycznie oraz polautomatycznie rpodukty do sklepu na prestashop.

Firma posiada 5 sklepow z meblami, gdy przychodza nowe produkty, osoba odpowiedzialna za to w kazdym ze sklepow wywyla miala z 2 zdjeciami produktu (1 zdjecie to metka z cena rrp, nasza cena oraz kodem identyfikacyjnym produktu, 2 zdjecie to fotka produktu.)
wszytskie sklepy wysylaja takie miala z 1 skrzynke amilowo, dzieki temu wszytskie miala w skrzynce odbiorczej to produkty ktore trzeba wprowadzic na sklep.

Na google drive kazdy sklep ma cwoj plik csv z kodem produktu, i tytulem, sa tam inne dane ale one nas nie interesuja podczas wprowadzania rpoduktu.

Opis kazdego rpdouktu, to staly tekst, mowiocy, ze jak chcesz wiecej info o tym produkcie zadzwon do sklepu w ktorym on sie znajduje.
od kilku dni ustalilem ze kazde nowe produkty nadsylane maja miec tytul maila wygladajacy w ten sposob:
LF534684 268/120 gdzie
LF534684 - kod produktu
268 - cena rrp
120- nasza cena
Te 3 dane mamy juz zaciagajac sam tytul, lecz wiaodmo nie wszytskie produkty beda mialy taki tytul, wiec skrypt w razie nie rpozpoznania musi pokazac tabelke z produktami ktore zaciagnal np 100, i np. dla piewszych 50 nie bylo poprawnego tytulu, wiec w tabelce pokazuje mi przy kazdym produkcie te 2 zdjecia z maila, ja otwioeram sobie zdjecie z metka na ktorej mam te dane wlasnie, kod produktu, cene rrp oraz nasza, i przepisuje ja z palca,
kategorie tu tez recznie lepiej, czyli przy kazdym produkcie drzewko z kategoriami ze sklepu i checkboxy ?
opis wklejamy z automatu.
aha przed importem w tabelce pokazac wypadaloby tez tytuly na wszelki wypadek bo te zaciagane z pliku moga miec jkaies dopiski wiec sobie wyedytuje w 10 min na szybko tytuly przed importem.
i tyle chyba.

Dokłądniejszy bardziej szczegolowy opis podesle dla zainteresowanych.
kontakt: dav3tecq@gmail.com
prosze podać cene za jaką jesteś w stanie wykonać to zlecenie, oraz czas jaki potrzebujesz na jego wykonanie.
Davred

Powrót do Skrypty i programy