Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Banalny skrypt liczarki

Oferty dotyczące wykonania skryptów i innego rodzaju programów.

Banalny skrypt liczarki

Post 04.04.2017, 23:12:05

Hej.

Skleciłem sobie w HTML i CSS taką mega prostą stronę (jeśli można w ogóle to tak nazwać), która ma ułatwić mi pracę przy wprowadzaniu faktur i rozkładaniu kosztów transportu wśród towarów.

https://www.w3schools.com/code/tryit.as ... BBYLIV5CZP

Potrzebuję osoby, która zrobiła by skrypty (najlepiej chyba JS/Ajax czy coś w tym stylu), które bez przeładowania strony dokonają poniższych rzeczy:

Po wejściu na stronę kursor powinien sfocusować się na pierwszym z lewej formularzu.
Do każdego formularza dopuszczalne jest wpisywanie jedynie wartości liczbowych. Do dwóch lub czterech miejsc po przecinku.

Formularze po lewej stronie:
[*] Po wpisaniu wartości liczbowych w dwóch pierwszych formularzach, skrypt ma dokonać odejmowania, odejmując wartość formularza drugiego od pierwszego i wyświetlając wynik w formularzu trzecim "TOTAL-T". Wartości mogą być jedynie LICZBOWE, do dwóch miejsc po przecinku.

Formularze po prawej stronie:
Każda z linijek ma liczyć w ten sposób:
[*]Po wpisaniu wartości liczbowej do drugiego formularza (do czterech miejsc po przecinku), skrypt ma obliczyć i wyświetlić:
% - wartość towaru podzielona przez TOTAL-T * 100
PLN+T - wartość towaru podzielona przez TOTAL-T * cena transportu + wartość towaru
Po wypełnieniu dwóch linii, tworzy się kolejna z możliwością wpisania kolejnych wartości i tak do nieskończoności

W mojej ocenie to bardzo proste skrypty, pisanie ich nie zajmie pewnie dłużej niż godzinę. Nie ukrywam, że najchętniej przytuliłbym takie kody za darmo, ale jestem skłonny wpłacić twórcy dyszkę na czteropak piwa ;-)

Znajdą się chętni?
Kubiin

Powrót do Skrypty i programy