Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[ZLECĘ] dodawanie ogłoszeń na portalu OLX - praca zdalna

Oferty dotyczące reklamy, wymiany linkami, pozycjonowania itp.

[ZLECĘ] dodawanie ogłoszeń na portalu OLX - praca zdalna

Post 18.01.2016, 00:28:43

Zlecę dodawanie ogłoszeń sprzedażowych na portalu olx.pl oraz portalach pokrewnych. Posiadam w ofercie ponad 300 produktów (towar dostępny od ręki w Lublinie), z czego okolo 20 chciałbym wprowadzić do sprzedaży przez ogłoszenia lokalne.

Obecnie mam wystawionych 7 ogłoszeń na jedno miasto - wszystkie na siebie zarabiają. Docelowo chciałbym wprowadzić na OLX wszystkie najlepiej sprzedające się produkty z mojej oferty oraz rozwinąć sprzedaż na inne miasta (głownie wysyłkową).

Poszukuję osoby która mogłaby zająć się dodawaniem ogłoszeń. Istnieje możliwość rozszerzenia współpracy o wydawanie mojego towaru z własnego lokalu.

Preferuję osobę, która ma możliwość pracy we własnym mieszkaniu lub biurze. Oferuję wynagrodzenie w postaci prowizji od każdego dodanego ogłoszenia. Dostarczę unikalne zdjęcia i podstawowe informacje na temat sprzedawanych produktów. Wysokość sprzedaży nie będzie miała wpływu na wysokość wypłaty. Standard ogłoszeń i wysokość prowizji do uzgodnienia.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt przez PW lub pod numerem telefonu 511 688 275.

Jeśli nie będę mógł odebrać, oddzwonię w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Proszę o nie kontaktowanie się z kilku numerów telefonów lub numerów zastrzeżonych.
ochockijulian

Re: [ZLECĘ] dodawanie ogłoszeń na portalu OLX - praca zdalna

Post 26.01.2016, 17:23:18

Czy to jeszcze aktualne>
sklepblue

Re: [ZLECĘ] dodawanie ogłoszeń na portalu OLX - praca zdalna

Post 16.02.2016, 13:41:30

Witam, jestem zainteresowana zleceniem.Oferuję wykonanie zlecenia od ręki na portalach ogłoszeniowych Polski,Ukrainie,Rosji.(praca zdalna)
Poproszę więcej szczegółów dodawanie123@gmail.com
dodawanie123

Powrót do Reklama i promocja