Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[współpraca,pomoc]prowadzenie serwisu, drobne modyfikacje

Oferty dotyczące pomocy i współpracy przy prowadzeniu serwisów, forów itp.

[współpraca,pomoc]prowadzenie serwisu, drobne modyfikacje

Post 17.03.2016, 16:53:38

Witam bardzo serdecznie. Jestem osobą dyspozycyjną i pracowitą. Chętnie podejmę współpracę przy prowadzeniu serwisu. W zależności od zakresu zadań, mogę wykonywać dowolne czynności administracyjne tj. dodawanie, edycja wpisów, drobne modyfikacje na stronie lub różnego rodzaju zadania wymagające poświęcenia czasu.

Jeśli chodzi o doświadczenie, to prowadziłem kiedyś własne forum i bloga (tematyka związana z pewną grą komputerową) Pełniłem także funkcje administratora i moderatora w pewnej grze przeglądarkowej (gra istnieje do dziś. Odpowiadałem m.in na różne zgłoszenia, sprawdzałem użytkowników i moderowałem ich wpisy. W samej grze dbałem o to, aby był przestrzegany regulamin). Byłem także operatorem czatu sms (odpisywałem na wiadomości klientów).

Zainteresowanych współpracą proszę o wiadomość prywatną tutaj lub na poniższy kontakt:
email: lukasz9305@gmail.com
gg: 5150665 (proszę pisać nawet kiedy jestem niedostępny)

Pozdrawiam.
luki930

Powrót do Prowadzenie serwisu