Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[Poszukuję] Inwestora dla nowego portalu

Oferty dotyczące pomocy i współpracy przy prowadzeniu serwisów, forów itp.

[Poszukuję] Inwestora dla nowego portalu

Post 26.05.2016, 20:19:39

Witam,

Z tej strony Mariusz Boroń. Jestem właścicielem nowopowstającego portalu SERIES.pl . Portal powstaje pod hasłem : Jedyny Polski Portal. Zajmował się będzie wszystkim poza polityką od której chcemy się dystansować. Głównymi jego działami będą:

- GRY: kategoria zajmująca się grami video, oraz nowinkami sprzętowymi
- SPORT: najświeższe wiadomości ze świata sportu
- TRAVEL: baza sprawdzonych miejsc noclegowych, każda oferta otrzyma specjalnie przygotowaną przez nas ocenę – stworzyliśmy kilkustronicowy formularz który pomoże oceniać poszczególne obiekty na końcu każdemu z nich przyznając ocenę wyrażoną w gwiazdkach
- MODA: część portalu poświęcona w całości modzie i wszystkiemu co jest z nią związane typu stylizacje, porady dotyczące urody, wiadomości z wybiegów itp.
- KUCHNIA: przepisy kulinarne, czyli w skrócie co przygotować na śniadanie, kolacje, obiady czy desery.
Wszystko w początkowej fazie skupiało się będzie pod domeną portalu SERIES. W przyszłości w miarę rozwoju dla każdego podserwisu przygotowana zostanie osobna szata graficzna – posiadamy osobne domeny które w chwili obecnej wskazywały będą na w/w kategorie.

Wierzę, że wykazując się sumiennością, zapałem oraz posiadając głowę pełną pomysłów można wiele osiągnąć- od czegoś trzeba zacząć a to co najważniejsze już posiadamy – czyli pomysł na coś innego.
Tak jak nadmieniłem na wstępie, portal promowany będzie jako jedyny w pełni Polski, bez ingerencji zagranicznego kapitału. Jak Państwo dobrze wiecie w chwili obecnej takich nie ma a wszystkie serwisy typu Onet. WP, czy Interia są ,,pod pantoflem” większych inwestorów który decydują jakie wiadomości mają być publikowane.
Każdy dział posiadać będzie własną redakcję z redaktorem naczelnym , strukturę prezentuję poniżej.
W dalszej fazie rozwoju dojdzie hosting, oraz sklep internetowy związany przede wszystkim z działem traktującym o modzie.
Na chwilę obecną mamy już wszystko gotowe w 90% do startu, który planowany jest na pierwsze dni lipca. Szata graficzna, mocny serwer, kilkuosobowa redakcja oraz wolny czas który w całości poświęcić możemy na produkcję portalu. Od dnia startu na bieżąco będziemy aktualizować wszystkie działy, dodawać wiadomości, filmy, zdjęcia czy oferty turystyczne.
Aby to wszystko było możliwe, potrzebujemy wsparcia finansowego. Przyznam szczerze, że nie posiadam doświadczenia w rozkręcaniu biznesu, chcielibyśmy aby serwis działał na zasadzie firmy, aby cały czas można było poświęcić na jego budowę i prowadzenie.
Zwracam się z zapytaniem o możliwość inwestycji w nasz portal, pomoc w założeniu działalności i wsparciu finansowym w początkowej fazie jego funkcjonowania. Inwestycja zwróci się w przeciągu kilku miesięcy przy oczywiście odpowiedniej promocji. Podstawowym źródłem utrzymania portalu będą miejsca reklamowe na stronie głównej jak i osobne miejsca w każdym dziale jak i w newsach.
Nie ma nic za darmo, więc jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje w zamian za wcześniej wspomniane wsparcie. Również w kwestiach współwłasności jestem otwarty na rozmowy.
Z góry dziękuję za przeczytanie mojego zapytania.
Serdecznie Pozdrawiam
Mariusz Boroń
Właściciel Portalu Series
e-mail: mariusz.boron@series.pl
morpheuspl
Mariusz Boroń

Powrót do Prowadzenie serwisu