Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[Wykonam]Pozycjonowanie lub inne dodatkowe prace.

Oferty dotyczące pozycjonowania, SEO, katalogowania itp.

[Wykonam]Pozycjonowanie lub inne dodatkowe prace.

Post 29.03.2017, 23:50:41

Witam Serdecznie,

O sobie oraz pracy:

Pozycjonowaniem zajmuję się od początku 2015 roku czyli już ponad 2 lata. W tym czasie pracowałem w dwóch agencjach SEO, zaczynając jako młodszy specjalista ds.pozycjonowania a kończąc na starszym specjaliście. Zajmowałem się wszelkimi aspektami związanymi z pozycjonowaniem(audyty,optymalizacja,link building, zaplecza, blogi, krótko także kampanie Adwords).W marcu tego roku postanowiłem założyć własną działalność stając się freelancerem. Nie odpowiadał mi styl pracy oraz podejście do klientów, traktowanie ich w sposób przedmiotowy w agencjach. Także przeszkadzało mi parcie na ilość zamiast skupienia się na jakości w większym stopniu. Bardzo chętnie podejmę się kompleksowego pozycjonowania stron poczynając od audytu, optymalizacji, link buildingu itd. Jestem także otwarty na pojedyncze zlecenia np.wykonanie audytu danej strony, optymalizacja, wykonanie zaplecz, blogów, czy podlinkowywanie. Posiadam rozbudowaną bazę for oraz blogów wysokiej jakości. Posiadam wiedzę na temat Google Analyticsa oraz Adwordsa. Po więcej informacji zapraszam po kontakt mailowy, do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Podczas rozmowy postaram się wszystko wyjaśnić, przedstawić strategię oraz odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania. Posiadam możliwość wystawienia faktury VAT na życzenie klienta.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Kontakt mailowy: firmapositiveseo@gmail.com
positiveseo

Powrót do Pozycjonowanie i SEO