Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[Wykonam]Artykuły na zaplecza bądź do presell page

Oferty dotyczące pozycjonowania, SEO, katalogowania itp.

[Wykonam]Artykuły na zaplecza bądź do presell page

Post 27.08.2012, 13:43:02

Witam Cię serdecznie!

Oferuję stworzenie artykułu o długości 1000 znaków na dowolny temat. Przed wykonaniem zlecenia proszę o napisanie z jakiej dziedziny mają być artykuły - preferuję dziedziny informatyki, motoryzacji, a także turystyki, ponieważ tymi działami zajmuję się już kilka lat. Oczywiście jestem w stanie stworzyć artykuły na dowolny temat.

Dlaczego u mnie?

Wiem, że każdy dłuższy tekst Cię po prostu nudzi. Napiszę konkretnie - tutaj przedstawię przykładowy swój artykuł z tematyki turystycznej:

"Czy Polska może być nadal atrakcyjna pod względem turystyki? Jak wiadomo, już od dawna do Polski do kurortów i miejscowości turystycznych przyjeżdżają setki zagranicznych turystów. No dobra, ale jaki jest tego powód? Cena? Zdecydowanie nie. Koszty wypoczynku w Polsce zdecydowanie przewyższają koszty zagranicznej wycieczki czy wczasów, w których mamy możliwość skorzystania z pełnego wyżywienia, transportu, a także kilku gwiazdkowego hotelu. Zatem co przyciąga do Polski turystów? Przykładem może być Zakopane - stolica polskich Tatr. Co roku przyjeżdżają tutaj setki turystów - jedni po to, aby zobaczyć polskie góry, inni po adrenalinę, która daje im np. wspinaczka górska. Dla zagranicznych i polskich turystów, którzy chcą odpocząć od zgiełku aglomeracji i codzienności, Zakopane daje im możliwość zaczerpnięcia świeżego, górskiego powietrze i ujawnia cudowne widoki, dzięki którym nie jednej osobie zabraknie tchu w piersiach. Kwestia noclegów w Zakopanem jest różna - w centrum miasta znalezienie taniego, dobrego i co najważniejsze wolnego miejsca do spania graniczy niemalże z cudem. Znacznie lepiej jest w okolicznych miejscowościach, no ale kto z nas chciałby spędzać wolny czas z dala od słynnych Krupówek..."

Napisałem już naprawdę sporo tekstów na różne tematy. Moje artykuły są zawsze unikalne i przeznaczone tylko i wyłącznie dla Ciebie. Jeśli jesteś niepewny na temat współpracy ze mną, to zapraszam do zakupienia jednej sztuki, w celu przetestowania moich możliwości.

Cena: 1,99 zł za 1000 znaków ze spacjami.

Inne usługi

Ponadto chciałbym zaoferować swoje pozostałe usługi związane z Internetem. Przedstawiam Wam kilka usług, z których możecie u mnie skorzystać:

• Pisanie postów na forach internetowych za 0,49 zł za post/temat
  • Opisy do katalogów 500 znaków - 0,99zł
  • Opisy do katalogów 250 znaków - 0,59zł
  • Tworzenie stron WWW od 199 zł
  • Tworzenie i obróbka grafiki - tanio i profesjonalnie
  • Tworzenie skryptów PHP
  • Pozycjonowanie
  • Marketing internetowy
  • Katalogowanie - wpisy już od 0.30 zł brutto!
  • Pisanie artykułów tematycznych na strony WWW - artykuły za 1,99 zł brutto!
  • Obsługa informatyczna firm
  • Tworzenie prezentacji multimedialnych nawet za 29 zł!
  • Tworzenie krótkich filmów reklamowych już od 49 zł !

Kontakt

E-mail - biuro@SEOmarkecik.pl

Gadu-Gadu - 5892386 (często jestem na "niewidoczny")

Nie wystawiam F-VAT.

Możliwość płatności przez PayPal.

Pozdrawiam
Łukasz Burek
Łukasz Burek

Powrót do Pozycjonowanie i SEO