Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[ZLECĘ] Wykonanie strony WWW

Oferty dotyczące kompletnych, działających serwisów www.

[ZLECĘ] Wykonanie strony WWW

Post 14.02.2017, 10:33:42

Witam, nie wiem bardzo od czego zacząć, więc postaram się wytłumaczyć najlepiej jak potrafię, z góry zaznaczam, że mogę zapłacić kilkaset złotych. Strona Może być wykonana w wordpressie, ale nie musi.

Chodzi o wykonanie jak najprostszej strony, z odpowiednimi funkcjami. (Rejestracja, logowanie, powiadomienia o wpisach dla zarejestrowanych użytkowników), akceptacja nowych użytkowników z poziomu panelu admina( czy coś w ten deseń ), możliwość publikowania jakiś informacji na stronie + zdjęcie.

Chciałbym na tej stronie publikować treści które będą widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, po zarejestrowaniu użytkownik może przeglądać wpisy, natomiast do tego zależy mi na powiadomieniach gdy pojawi się nowy wpis, które muszą przychodzić użytkownikom tej strony. Może jakaś wtyczka do przeglądarki, czy jakiś inny system powiadomień. Nie interesują mnie powiadomienia e-mailowe.

W Skrócie:
Użytkownik wchodzi na stronę, rejestruje się.
Po akceptacji konta przenosi go do podstrony w której ukazują się wpisy, posty, informacje...
O nowych postach informuje go powiadomienie.

Jeżeli po tej wiadomości nie do końca wiesz o co chodzi, napisz komentarz postaram się wytłumaczyć jaśniej.. Wszystko ma wyglądać mniej więcej jak blog dla zarejestrowanych osób, tyle, że o nowych wpisach ma informować ich jakieś powiadomienie by nie przegapili żadnego postu, informacji.

Kontakt:
Prywatna wiadomość na tym forum, komentarz pod tym tematem,
GG: 48919638

Jeszcze jedna sprawa.. Jeżeli ktoś potrafiłby stworzyć aplikację mobilną na podstawie tej strony, by wszystko było to samo tyle, że na aplikacji i do tego również powiadomienia o nowym wpisie, jakieś wibracje czy prosty dźwięk na tel. to byłbym skłonny zapłacić jeszcze więcej niż za samą stronę.
corel3

Re: [ZLECĘ] Wykonanie strony WWW

Post 14.02.2017, 10:53:01

Jeżeli nie chce ci się bawić w tworzenie całej strony, to mogę zapłacić tylko za ten system powiadomień, gdy po dodaniu wpisu na stronie przychodzi powiadomienie w przegladarce lub tel. posiadam wlasna strone na wordpresie.
corel3

Powrót do Kompletne serwisy www