Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[Zlecę] Tworzenie i kodowanie grafik pod WordPress

Oferty dotyczące wykonania grafiki, banerów, buttonów itp.

[Zlecę] Tworzenie i kodowanie grafik pod WordPress

Post 24.06.2014, 09:15:43

Witam,

chciałbym zlecić przygotowanie około 10 do 20 styli pod WordPress.

Tematyka grafik nawiązuje do rozrywkowych blogów tematycznych.

Szukamy osoby z:
- Doświadczeniem
- Portfolio z udziałem grafik i wdrożeniem w WordPress
- Wyobraźnią, dobrym stylem, terminowym tworzeniem
- Zakres cenowy za 1 templatkę od 200 do 250zł (przygotowanie grafiki + wdrożenie)
- Płatność WYŁACZNIE przelewem na konto bankowe Skrill!

W zamian oferowana:

- Praca zdalna w dużym projekcie

Zapraszamy do kontaktu pod adresem graficzny121@o2.pl - tutaj przesyłamy oferty cenowe, portfolio oraz wszelkie pytania.
graficzny121

Re: [Zlecę] Tworzenie i kodowanie grafik pod WordPress

Post 25.06.2014, 23:35:45

Witam serdecznie.

Nazywam się Marek Kulawiak.
Czyli wspinacz i front-end webdeveloper znany pod profilem świetnego programisty w tym 4 lata w Grafice. Uwielbiam tworzyć ciekawe i nieszablonowe projekty, przy których mogę się czegoś nauczyć.

Jesteśmy zainteresowani realizacją zlecenia, posiadam wieloletnie doświadczenie wraz z grafikiem z, którym współpracuje. Gwarantujemy satysfakcję z realizacji. Każde zlecenie wykonujemy bardzo szybko i profesjonalnie z doświadczeniem.

Kontakt Mail: kontakt@sofs.eu
Czyli wspinacz i front-end webdeveloper znany pod profilem świetnego programisty w tym 4 lata w Grafice. Uwielbiam tworzyć ciekawe i nieszablonowe projekty, przy których mogę się czegoś nauczyć.
Marek Kulawiak

Post 26.06.2014, 03:53:57

Przepraszam za błąd, ale edytować posta nie mogę, a niestety posiadam inny mail i pod całkiem inną nazwą jestem od niedawna znany, gdyż wychodzę na rynek.
Tamten mail podany do kontaktu jest nieaktualny, dlatego nalegam, abyście pisali na mój nowy mail: khuznath@gmail.com
Portfolio aktualnie buduje pomału, ponieważ wychodzę na rynek w tej branży w końcu na poważnie, dlatego o Nim powiadomię niebawem. Aktualnie można mnie znaleźć w Google za pomocą tego linku (to mój profil w Google):
https://plus.google.com/u/0/101116243749992427720/about

Tam możecie Państwo popatrzeć na wszystkie informacje nt. mojej osoby, przedstawię tam także kilka zdjęć stron wykonanych czy innych rzeczy w Zdjęciach, będę pisał informacje nt. budowy folia itd itp.

Dziękuje i pozdrawiam, a także zachęcam do skorzystania z moich usług oferowanych powyżej!
Marek Kulawiak

Post 02.07.2014, 20:45:29

@ArturoD, człowieku - nie rób z siebie pośmiewiska. Odpowiadasz tą samą regułką na każde ogłoszenie. Gdybyś był dobry to praca sama by cię szukała...
Monika123

Powrót do Grafika