Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[ZLECE] Stała współpraca - banery reklamowe

Oferty dotyczące wykonania grafiki, banerów, buttonów itp.

[ZLECE] Stała współpraca - banery reklamowe

Post 14.09.2013, 15:22:46

Witam !

Poszukuje grafika , który wykona dla mnie banery reklamowe w rozmiarach 300x250 , 300x100 , 320x50 . Praca dla mnie , to nie typowe odwalanie roboty . Banery będą wyświetlane w agencjach reklamowych , gdzie płacę za 1000 wyświetleń , także potrzebuje kogoś solidnego , kto poświęci 10 minut na przeczytanie tego co chce i stworzy coś , w co ludzie będą chcieli klikać . Zawsze wysyłam przykładowe banery , przykładowe grafiki , teksty do reklam . Raczej szukam kogoś , kto pracuje jako grafik , niekoniecznie dorabia na tej dziedzinie z doskoku . Cały know how odnośnie tworzenia banery daje jak na tacy.

Płaca uczciwa , więcej szczegołów na priv . Nie chodzi tutaj o 10 banerów , minimalnie biore 50 , 100 . Ponieważ potem testuje które wychodzą najlepiej . Jednak za każdy płacę osobno . Wszelkie pytania , propozycje prosze kierować na GG 5801424 . Zapraszam do współpracy , roboty jest zawsze sporo , jednak trzeba mi kogoś , kto niema problemu z dotrzymywaniem terminów zleceń .

Krzysztof W.
koniu123

Powrót do Grafika