Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Problem z responsywnością

Chcesz nauczyć się projektowania funkcjonalnych i dostępnych dla wszystkich serwisów, poznać standardy tworzenia stron WWW? A może masz w tej dziedzinie spore doświadczenie, ktorym chcesz się podzielić z innymi?

Problem z responsywnością

Post 31.05.2016, 13:37:00

Cześć

Mam chyba dość nietypowy problem z responsywnością, chociaż faktem jest, że nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie - taką stronę robię pierwszy raz. Od razu piszę, że szukałem rozwiązań używając google. :) Niestety za wiele mi to nie pomogło.

Ale do rzeczy.
Robię prostą stronę, nadrux.pl, kiedy sprawdzam ją np tutaj: quirktools.comwszystko wygląda dobrze, natomiast kiedy sprawdzam ją na różnych smartfonach strona się rozjeżdża.

Proszę o pomoc i wyjaśnienie jak chłopu, który oderwał się przed chwilą od pługa. :D
MorfiX

Re: Problem z responsywnością

Post 13.06.2016, 14:18:16

wyprobuj stworzenie strony za pomoca bootstrapa :)
kasia121212

Re: Problem z responsywnością

Post 15.06.2016, 11:46:16

Poszukaj w internecie, bootstrap to potężne narzędzie i może nie być aż tak potrzebne na twoje zastosowania.

--------------------------------------
http://www.centrum-psych.pl
Node

Powrót do Standardy sieciowe