Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[strona] www.AMFA.pl - netsoccer - wciągająca gra :)

Zrobiłeś nową stronę i chciałbyś pochwalić się nią światu? Chciałbyś zaprezentować witrynę ze swoją ofertą? A może znalazłeś w sieci ciekawy serwis i chciałbyś poinformować innych o jego istnieniu, bądź istotnych zmianach jakie w nim zaszły?

[strona] www.AMFA.pl - netsoccer - wciągająca gra :)

Post 28.04.2007, 09:21:02

Witam, zapraszam na http://www.amfa.pl - strona poświęcona grze netsoccer. Oficjalna strona gry:

http://www.netsoccer.biz

Zapraszam!
Pozdrawiam. :-)

portfolio me. :)
Aleksander Misztela

Post 28.04.2007, 09:44:12

Haha. Świetna gra, kiedyś w nią grałem i miałem ciekawe przeżycia, w stylu późniejszego przypadkowego wyłączenia mainservera przez moje modyfikacje (za co rzuciła się na mnie cała polska scena :)), później użyte przez QPRockiego, więc wiedz, że część mnie jest również w tej grze (np. szybsze aktualizacje) :))).
Swojego czasu napisałem też klienta do gry w PHP, który mógł na żywo pobierać aktualne dane, typu statystyki graczy, drużyn, serwery online itd ;).
Może nawet go zaktualizuję i Ci dam, bo widzę, że na stronie macie takie statystki i uzupełniacie je chyba ręcznie ;).

Post 28.04.2007, 11:07:37

Na początek zainwestujcie w lepszy serwer ;) Zaczynam ściagąc spada do 10KB/sek, po minucie jest juz te 80KB/sek ale nie rośnie (jest 11:00 więc łącze raczej nie jest zbyt obciążone ;))

A co do strony. Albo biel, albo czerń tu nie pasuje ;)
Avatar użytkownikaKrzysiek Łabuś
Krzysiek Łabuś

retarded
retarded

Post 28.04.2007, 19:59:46

Revan - byłbym wdzięczny za każdą pomoc - napiszesz? ( 767622 )

Krzysiek - Serwer sponsorowany, ale admin obiecał niedługą przeprowadzkę na dedyk, więc będzie lepiej ;-)

Pozdrawiam!
Pozdrawiam. :-)

portfolio me. :)
Aleksander Misztela

Powrót do SpamRoom