Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[strona] mmp-firma.blo.pl

Zrobiłeś nową stronę i chciałbyś pochwalić się nią światu? Chciałbyś zaprezentować witrynę ze swoją ofertą? A może znalazłeś w sieci ciekawy serwis i chciałbyś poinformować innych o jego istnieniu, bądź istotnych zmianach jakie w nim zaszły?

[strona] mmp-firma.blo.pl

Post 03.12.2005, 20:11:35

Nasza firma powstała przez przypadek, ale jak juz istnieje to nie działa na przypadkach. M.M.P to dobrana grupa osób o różnych umiejetnościach którzy tworzą jedną całośc i pomagają poczatkującym stronom oraz forum. Wszyscy chcemy by kazdy pomagał kazdemu, niestety jest duzo oszustów w internecie, my nie zaliczamy się do nich. Najpierw wykonujemy prace pózniej dostajemy wynagrodzenie takie jakie było ustalone przed zleceniem ( nie bierzemy $, wykonujemy prace za design, małe konta itp.). Mamy nadzieje że państwo skorzystają z naszych usług i będą zadowoleni. Jak pracodawca jest zadowolony to i pracownik tez jest..

Pozdrawiamy
Ekipa M.M.P

http://mmp-firma.blo.pl/

Post 03.12.2005, 20:31:08

Nasza firma

nie wydaje mi sie zebyscie byli firma... a jesli juz to nawet za darmo nie chcialbym strony od takiej "firmy" bo patrzac na Wasz design od razu chce sie wylaczyc przegladarke... Sorry troche przesadzilem, ale po co tu bajerowac o jakiejs firmie.... takie cos nie ma sensu...
Postura wielka i morda wredna, jestem Balon, kozak z osiedla ... :P
www.bzdury.pl ... www.mp3p.pl
Krzysztof Jagiełło

Post 03.12.2005, 20:39:54

według mnei to nie bajerowanie a pomoc uzytkownikom którzy chca mieć wieksze wejscia na stronke lub wiecej postów na forum, tyle
Marcin1916

Post 03.12.2005, 20:42:01

balon my nie dajemy strony, a jedynie reklame dla takowej witryny.. Designów nie wykonujemy..

Post 03.12.2005, 21:14:58

balon my nie dajemy strony, a jedynie reklame dla takowej witryny.. Designów nie wykonujemy..

a no nie doczytalem... ale widze ze co do "firmy" mialem racje ;)

według mnei to nie bajerowanie a pomoc uzytkownikom którzy chca mieć wieksze wejscia na stronke lub wiecej postów na forum, tyle

wiecej postow na forum, wieksze wejscia na stronke? niby w jaki sposob to ktos ma za Ciebie zrobic... jezeli chcesz miec duzo wejsc itp. to musisz ruszyc sie samemu to zrobic, bo tylko ciezka praca osiagniesz takie cos... jesli ma Cie ktos w tym wyreczac to zmien hobby na zbieranie znaczkow albo kapsli od Tymbarka... Nie chce w ten sposob robic antyreklami Stritowi, ale nie lubie osob ktore gadaj o czyms o czym nie maja zielonego pojecia (mowie o czyms powazniejszym niz blok, ksiega gosci lub forum zrobionie w fora.pl)

pozdrawiam,
Balon.
Krzysztof Jagiełło

Post 03.12.2005, 21:18:27

Fora.pl, nie zależy nam na dobrym forum. Jest tylko po to, żeby gość miał z nami kontakt. A nie jesteśmy osobami którzy biorą pieniędzy za usługi. Więcej o nas, oczywiście na stronie http://mmp-firma.blo.pl/

Post 03.12.2005, 21:23:35

Czemu nas(firme) negatywnie odbierasz ?? Co to filozofia rozeklamowac stronek czy forum. ja mam juz kilka na swoim koncie i jest dobrze, więc balon poczekaj aż będziemy mieli wyniki wtedy powiesz co sadzisz ok ?
Marcin1916

Post 03.12.2005, 21:32:58

Czemu nas(firme) negatywnie odbierasz ?? Co to filozofia rozeklamowac stronek czy forum. ja mam juz kilka na swoim koncie i jest dobrze, więc balon poczekaj aż będziemy mieli wyniki wtedy powiesz co sadzisz ok ?

ok ;) Szczerze mowiac myslalem ze jestes jakims userem ktory zamierza skorzystac z Waszych uslug ;] Ale dobrze... Jak ktos skorzysta z Waszych uslug to zobacze ktore miejsce w googlach ma i jakie PR ;]

Zycze powodzenia ;)
Pozdrawiam,
Balon!
Krzysztof Jagiełło

Powrót do SpamRoom