Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Blog "Get Paid 2.0"

Zrobiłeś nową stronę i chciałbyś pochwalić się nią światu? Chciałbyś zaprezentować witrynę ze swoją ofertą? A może znalazłeś w sieci ciekawy serwis i chciałbyś poinformować innych o jego istnieniu, bądź istotnych zmianach jakie w nim zaszły?

Blog "Get Paid 2.0"

Post 06.11.2016, 18:55:52

Get Paid 2.0
Nowoczesne podejście do zarabiania w internecie!

Obrazek

Cześć! Jestem mysc : ) Zarabiam online od lipca 2014 roku. Cały czas próbuję nowych form oraz testuję serwisy zarobkowe w internecie. Staram się jak najbardziej rozwijać w tej dziedzienie – czego efektem jest m.in. ten blog. Blog prowadzę od kilku miesięcy - jak zapewne widać, całość stoi na WP i za bardzo się do optymalizacji kodu nie przykładam - raczej stawiam na treść. Jeśli chodzi o ocenę - proszę o ocenianie nie tylko wyglądu/kodu, ale również treści (bo naprawdę długo nad nią siedzę) :)

Misją „Get Paid 2.0” jest udostępnianie rzetelnej i praktycznej wiedzy oraz obiektywnych, bezstronnych opini z zakresu zarabiania w internecie.

LINK : GET PAID 2.0

Jako, że blog już trochę istnieje - a przedstawiam go tutaj dopiero teraz - podam kilka ciekawszych wpisów na początek, zacznę od tych przydatnych posiadaczom własnych stron.

Wpisy pomocne przy zarabianiu na własnej stronie :
- Dobór odpowiedniego programu partnerskiego
- CPM – strata czasu, czy pomysł na stabilne dochody?
- Technika sieci stron sprzedażowych (mini-stron)
- „Real content” w sub/premium SMS, czyli jak zarabiać uczciwie ?
- http://getpaid20.pl/artykul/paywall-zrewolucjonizuje-internet/

Vademecum :
- Podstawy zarabiania w internecie, czyli vademecum "earnera"

Pieniądze i banki :
- Skąd biorą się pieniądze i jak trafiają do obrotu?
- Na czym zarabiają banki?

Programy Rev-share, piramidy finansowe, MLM :
- Multi Level Marketing (MLM) vs Piramida finansowa
- Schemat ponziego jako rodzaj piramidy finansowej
- Mxrevshare jako przykład piramidy finansowej
- Konsekwencje prawne wynikające z organizowania i namawiania do udziału w piramidach finansowych

Wpisy pomocne przy zarabianiu online :
- System poleconych. Czyli kiedy warto promować firmę ?
- 'Real content" w sub/premium SMS, czyli jak zarabiać uczciwie ?
- O tym jak planuję i organizuję swoją pracę w internecie

- SPIS TREŚCI

Oczywiście będę wdzięczny za opinie, komenatrze, wytknięcia błędów i wszelką krytykę :) (ale jeśli chodzi o krytykę odnośnie mojego podejścia do "revsharów" - bardzo proszę o nie przenoszenia dyskusji z komenatrzy pod wpisem do tego tematu!).

Walczę ze starsznym problemem spamerskich komentarzy dodawanymi przez boty - są jakieś wtyczki/sposoby by je odfiltrować? Sama moderacja stała się bardzo uciążliwa ;/

PYTANIE DO ADMINISTRACJI : Jest możliwość żebym w odpowiedziach pod tym postem powiadamiał o nowych wpisach, czy raczej nie ?:) Na forum nie ma działu "projekty forumowiczów / nasze strony / itd.", dlatego pytam czy można ocenę połączyć od razu z promocją.

Pozdrawiam serdecznie !
mysc

.
mysc

Re: Blog "Get Paid 2.0"

Post 11.11.2016, 20:18:25

W dalszym ciągu proszę o informację czy jest możliwość żebym w odpowiedziach pod pierwszym postem powiadamiał o nowych wpisach, czy raczej nie ?:) Na forum nie ma działu "projekty forumowiczów / nasze strony / itd.", dlatego pytam czy można ocenę połączyć od razu z promocją.

Tworzysz i używasz własne LP/mini-strony? Prowadzisz bloga? Wiesz ile pieniędzy tracisz nie budując własnych list mailingowych? Wiesz dlaczego lista jest dużo efektywniejsza od fanpage'a?
W artykule opisuję dlaczego warto i jak taką listę budować. Budowanie list można połączyć z techniką "mini-stron" i zdecydowanie zwiększyć swoje zyski :) Zapraszam do tekstu :)

Link : E-mail marketing – budowanie list mailingowych

.
mysc

Post 17.11.2016, 21:23:12

Czytałeś/aś "Sekret" albo inne książki dotyczące "siły myśli" ?:) W tym wpisie przedstawiam dlaczego dla mnie tego typu książki nie mają sensu i co jest "kluczowym czynnikiem sukcesu" jeśli chodzi o osiąganie postawionych sobie celów. Przeczytaj ten wpis nawet jeśli nienawidzisz "coachingowej gadki" -> bo właściwie, oprócz tonu (momentami ;p) nie ma z takimi gadkami nic wspólnego :)

Link : Osiąganie celów to efekt uboczny dobrych nawyków

.
mysc

Post 20.11.2016, 19:01:49

Cześć! Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj publikuję wpis dotyczący nawyków, które moim zdaniem, są niezmiernie przydatne w zarabianiu przez internet. Oprócz listy 9 nawyków nad którymi warto pracować, opisałem również czynności pozorne - czyli takie, które tylko z pozoru "pchają" nas do przodu :) Zapraszam do wpisu :)

Link : 9 nawyków przydatnych w zarabianiu przez internet

.
Zapraszam serdecznie na blog http://getpaid20.pl :)
mysc

Post 23.11.2016, 23:30:08

Dzisiaj zapraszam do zapoznania się z "wprowadzeniem do opcji binarnych" :) To pierwszy na blogu wpis gościnny, dokładniej "gościem" jest administrator binary24.pl :) Więcej o tym czym są wpisy gościnne i jak będą wyglądały w przyszłości, napisałem we wstępie linkowanego artykułu :) Zapraszam!

LINK : Wprowadzenie do opcji binarnych

.
mysc

Post 29.11.2016, 20:39:47

Cześć! Dzisiaj wróciłem do MX WORLD i skomentowałem ostatnie posunięcia administracji tego programu. Zapoznajcie się z moim zdaniem i sami oceńcie na co wskazują :) Zapraszam do części drugiej najchętniej komentowanego wpisu na blogu :)

Link : MX.World (MXRevshare) jako przykład piramidy finansowej – część 2

.
mysc

Post 03.12.2016, 16:45:50

Ósma części przemyśleń blogowych - podsumowanie zmian, nowości, dalsze plany rozwojowe bloga i przemyślenia na temat samego blogowania. Zapraszam :)

Link : Przemyślenia blogowe – część 8

.
mysc

Post 09.12.2016, 17:57:01

Czesć! W związku z ostatnimi zmianami na blogu - dzisiaj przedstawiam "benchmarking". Jest to proste narzędzie z którego może korzystać każdy "earner", np. marketer, bloger, właściciel e-sklepu, administrator (i użytkownik) programu partnerskiego. Używanie tej metody ułatwia ciągły rozwój i optymalizację prowadzonych projektów :) Jeśli nie macie pomysłów na dalszy rozwój Waszych projektów - zachęcam do zapoznania się z tym wpisem :)

Link : Benchmarking w e-biznesie

.
mysc

Post 16.12.2016, 14:07:01

Naprawdę dostajesz jakieś pieniądze?” , „Niby za co mieliby Ci zapłacić?”, „Czy to nie jest jakieś oszustwo?”, "Słyszałem o tym, na tym się dużo nie zarabia...", itd.

Na pewno każdy z Was spotkał się już z niejednym mitem na temat zarabiania przez Internet. W tym wpisie przedstawiam i omawiam 8 znanych mi mitów :) Możliwe, że lista będzie rozszerzana - to zależy od Waszych komentarzy :>

Link : Popularne mity na temat zarabiania przez internet – dlaczego nie są faktami?

.
mysc

Post 27.12.2016, 21:12:37

Cześć!
Natchnieniem do dzisiejszego wpisu są liczne negatywne opinie na temat przysłowiowego „osiągania sukcesu poprzez sprzedaż książek o osiaganiu sukcesu”. Osoby, które zarabiają w taki sposób używają dokładnie tych samych narzędzi i metod, które stosują też osoby promujące oferty CPA w programach partnerskich. Dlaczego sprzedaż własnych produktów jest odbierana jako coś innego od pośrednictwa w sprzedaży, skoro sukces obu kampani zależy od tych samych czynników?

Link : Zarabianie w programach partnerskich, a sprzedaż własnych produktów

.
mysc

Post 05.01.2017, 20:10:59

Jeśli czytaliście "Fastlane milionera" wiecie o co chodzi, jeśli nie - to się dopiero dowiecie :) Dzisiaj omawiam 5 zasad fastlane i porównuję do nich prowadzenie bloga finansowego. Nawet jeśli już tą książkę czytaliście - warto sobie przypomnieć co to za zasady i jak je wykorzystywać :)

Link do wpisu : Blog finansowy jako biznes typu fastlane

.
mysc

Post 05.01.2017, 22:45:28

Przeniosłem wątek do działu SpamRoom. Myślę, że ten dział jest bardziej odpowiedni dla wątku o takiej formie jaką widzimy wyżej. Jeśli masz coś przeciwko temu, daj proszę znać przez prywatne wiadomości.
Rafał Kukawski

+∞
+∞

Post 09.01.2017, 12:54:28

Ile projektów na raz prowadzisz? Który projekt jest tym głównym? Któremu się poświęcasz? Jesteś monogamistą, czy poligamistą biznesowym? W tym tekście, na własnym przykładzie, przedstawiam swoją opinię na temat rozdzielania uwagi na kilka przedsięwzięć jednocześnie.

Link : Monogamiczny przedsiębiorca działa efektywniej

kuku napisał(a):Przeniosłem wątek do działu SpamRoom. Myślę, że ten dział jest bardziej odpowiedni dla wątku o takiej formie jaką widzimy wyżej. Jeśli masz coś przeciwko temu, daj proszę znać przez prywatne wiadomości.

Cześć kuku, nie - nie mam nic przeciwko :) Ten dział jest zdecydowanie bardziej odpowiedni, nie wiem dlaczego go wcześniej nie zauważyłem - chyba kierowałem się nazwą "spamroom", a nie doczytałem opisu :)

Pozdrawiam serdecznie!
mysc

Post 09.01.2017, 22:24:12

Nie wrzucaj tu proszę informacji o każdym nowym wpisie na Twoim blogu, bo nie taka jest idea tego działu. Dałeś znać, że taki blog istnieje, opisałeś co tam można znaleźć i wrzuciłeś kilka (a nawet trochę więcej) linków. Wystarczy.
Bartosz Romanowski

SuperGod
SuperGod

Post 14.01.2017, 00:08:07

toszcze napisał(a):Nie wrzucaj tu proszę informacji o każdym nowym wpisie na Twoim blogu, bo nie taka jest idea tego działu. Dałeś znać, że taki blog istnieje, opisałeś co tam można znaleźć i wrzuciłeś kilka (a nawet trochę więcej) linków. Wystarczy.

Ok! Przyjąłem, koniec z informacjami o nowych wpisach :) Faktem, faktem - to trochę bez sensu podlinkowywać wszystko.

@Topic - Gdyby ktoś z czytających miał pytania odnośnie artykułów, zawartości bloga, czegokolwiek - chętnie odpowiem w tym temacie. Oczywiście będę też wdzięczny za komentarze i propozycje zmian :)

Pozdrawiam!
mysc

Post 23.06.2017, 12:32:20

Bardzo fajna strona, chociaż nie ukrywam, że dziwi mnie absolutny brak reklam.

Fajnie byłoby dodać rozwijającą się listę po najechaniu w menu np na "PODSTAWY" zamiast zmuszać nas do skrolowania aż do odnalezienia tego, czego szukamy.

Pozdrawiam
Avatar użytkownikaMichał Matczak
Michał Matczak

Post 12.10.2017, 01:32:37

Michał Matczak napisał(a):Bardzo fajna strona, chociaż nie ukrywam, że dziwi mnie absolutny brak reklam.

Fajnie byłoby dodać rozwijającą się listę po najechaniu w menu np na "PODSTAWY" zamiast zmuszać nas do skrolowania aż do odnalezienia tego, czego szukamy.

Pozdrawiam

Wybacz, że tak późno odpowiadam. Widocznych reklam nie ma i nie będzie, takie mam zamierzenie. W późniejszym czasie może pojawią się jakieś artykuły sponsorowane (ale też ta część sponsorowana będzie tylko na zasadzie "dodatku" do wpisu - np. wyjaśnienie czegoś na przykładze XYZ) :)

Co do rozwijania podstaw, dzięki za opinię - ale pozostanę przy obecnej wersji. Ideą tej podstrony jest zbiór wszystkich informacji ważnych dla początkujących, nie chę tego rozbijać bo utrudnię im życie :>
mysc

Powrót do SpamRoom