Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Wyskakujący komunikat

Szukasz dobrego skryptu? Ściągnąłeś skrypt i nie wiesz co dalej z nim robić? Masz problem z konfiguracją bądź modyfikacją? Tutaj znajdziesz pomoc z dostosowaniem najpopularniejszych skryptów (phpBB, Joomla, WordPress, itd).

Wyskakujący komunikat

Post 16.08.2011, 15:40:28

Witam chciałbym dodać do swojego bloga na blogger.com taki skrypt z wyskakującym komunikatem podczas ładowania się strony razem z tym po jakim czasie ma sie ono pojawiać, chyba nazywa sie to dokładnie "modal dialog", z tego co patrzyłem to by mi najbardziej odpowiadało.

Próbowałem coś kombinować z różnymi skryptami itd. ale nie bardzo mi wychodziło :P

Ogólnie jak na razie na swoim blogu mam tylko zwykły komunikat w js, a wolałbym mieć bardziej urozmaicony, ładniejszy itp.

Na poniższym filmiku są przedstawione oba komunikaty, ten pierwszy w js. króty posiadam i ten drugi do którego dążę :)

http://www.youtube.com/watch?v=-9bo7AgYZzI

Najbardziej satysfakcjonowało mnie gdyby ktoś podał mi kod i mniej więcej powiedział gdzie mogę dodać np. obrazek tła i ustalić po jakim czasie ma się pojawiać to okienko.

Pozdrawiam i z góry graty.
zygmunt

Powrót do Scripts Support