Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[Lighbox/HTML5/CSS3] Galeria typu multi

Szukasz dobrego skryptu? Ściągnąłeś skrypt i nie wiesz co dalej z nim robić? Masz problem z konfiguracją bądź modyfikacją? Tutaj znajdziesz pomoc z dostosowaniem najpopularniejszych skryptów (phpBB, Joomla, WordPress, itd).

[Lighbox/HTML5/CSS3] Galeria typu multi

Post 17.01.2014, 11:27:38

Witam, mam pytanie, prośbę o wskazówkę, chciałem skorzystać z galerii lightbox której obsługa jest chyba wbudowana w html5 - mam taką definicję linku jak poniżej

Kod: Zaznacz cały
<a data-lightbox="transitionIn:elastic;transitionOut:elastic;" class="spotlight" href="/images/oferta/45/06.jpg" style="position: relative; overflow: hidden;" data-spotlight="on">

i wszystko jest ok, ale brakuje mi przycisków wstecz / dalej. Do tej pory zawsze robiłem to dodając funkcje lightbox i określając parametr rel z klamrami []. Dziękuję za pomoc.
wojtasss

Re: [Lighbox/HTML5/CSS3] Galeria typu multi

Post 17.01.2014, 12:37:09

Jeśli korzystasz z tego skryptu to w opcjach w data-lightbox dodajesz

Kod: Zaznacz cały
group:nazwa_grupy

Jeśli to nie ten skrypt, to po prostu sprawdź w jego dokumentacji albo podaj link do strony domowej skryptu, z którego korzystasz.
Rafał Kukawski

+∞
+∞

Re: [Lighbox/HTML5/CSS3] Galeria typu multi

Post 17.01.2014, 12:41:43

Dzięki kuku, jak zawsze jesteś nieoceniony. To ten skrypt, tzn. problem dot. szablonu zakupionego na themeforest, ale od nich pomocy nie uzyskałem:( Dziękuję
wojtasss

Powrót do Scripts Support