Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Zwiększenie motywacji pracowników

Twój licznik stoi wciąż w miejscu? Chcesz wypromować swoją stronę, ale nie wiesz jak sie do tego zabrać? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, bądź będziesz mógł się podzielić swoim doświadczeniem i pomysłami z innymi.

Re: Zwiększenie motywacji pracowników

Post 26.11.2016, 18:58:54

Zwiększenie zarobków albo premie dla najbardziej pracowitych to na pewno jest zachęcające dla pracownika ;)
magda-koz

Post 29.11.2016, 15:28:42

Też myślę, że bardziej motywują premie niż presja.
Kameek29

Post 01.12.2016, 12:43:14

Oprócz premii czasem dobre słowom, pochwała też jest dobrą motywacją ;)
royals

Post 20.12.2016, 09:05:32

Motywować pracownika? A po co? Przecież nie po to mu się płaci... a poważnie to sposobów jest masa, najczęściej rozbijają się o umiejętności miękkie, czyli słuchanie, docenianie, a nie tylko krytykowanie, rozmawianie i rozwiązywanie problemów, integrowanie zespołu, nie unoszenie się swoim stanowiskiem, tylko traktowanie innych na równi (o poszanowaniu pracy i zwalczaniu mobbingu chyba pisać nie trzeba).

Jest masa ofert pracy na rynku, gdzie jedyną motywacją jest kasa - w większości są to branże nastawione tylko na zysk, gdzie występuje spora rotacja pracowników. Ale są też takie, jak np. IT - http://www.gft.com/pl/pl/index/o-nas/kariera/oferty-pracy/ - gdzie aż prosi się o budowanie fajnej i przyjemnej atmosfery w pracy. Gdzie informatyk czy programista powinien mieć zapewniony spokój i móc bezstresowo wykonywać swoją pracę. Integracja, dodatkowe benefity, docenianie pracowników, rozmawianie i przede wszystkim - słuchanie ich, to są podstawy dobrego budowania zespołu i rozwoju firmy.
karlow82
Borys Karlow

Post 22.12.2016, 13:34:57

Według mnie najlepszym wyjściem będzie wysłanie pracownika na szkolenie. Na pewno będzie to motywacja do pracy, jeśli będzie miał możliwość rozwoju osobistego. Ostatnio uczestniczyłem w takich szkoleniach organizowanych przez Coach Development i jestem zadowolony. Pomogło mi to w znacznym stopniu zrozumieć wiele tajników z marketingu :)
Darek76

Post 25.01.2017, 13:08:00

Motywacja finansowa chyba zawsze jest najlepsza, ewentualnie w formie jakichs bonów, wejściówek. Slyszalem też o firmach gdzie jest catering, w niektórych są obiady normalnie ale wiadomo że to kupe hajsu pożera, ale np jakieś przekąski albo śniadania bardzo spoko sprawa Wyjazdy integracyjne tez fajnie ale szkolenia to juz chyba zalezy jakie i gdzie, przewaznie ludzie się na nich nudzą
konradzisko

Post 06.03.2017, 16:07:52

Jeśli chodzi o integracje zespołu to chyba nic tak dobrze się nie sprawdza jak coaching mocnych stron . Proszę bardzo, tutaj macie ten termin bardzo dokładnie wytłumaczony: http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-opar ... ne-strony/ . Efektywni liderzy są wstanie tak pokierować zespołem, że każdy będzie z dużym zaangażowaniem i przyjemnością wykonywać swoje zadania
hoscik

Post 20.03.2017, 13:17:34

Najlepszym sposobem na motywowanie są premie.

nowa marka
trendo

Poprzednia strona

Powrót do Promocja i Marketing