Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Zarabianie przez internet

Twój licznik stoi wciąż w miejscu? Chcesz wypromować swoją stronę, ale nie wiesz jak sie do tego zabrać? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, bądź będziesz mógł się podzielić swoim doświadczeniem i pomysłami z innymi.

Re: eh

Post 29.06.2003, 01:43:13

praz napisał(a):
Czy mogę zobaczyc lay-out za 100zł? Prosze o link.

Praz niezbieram moich starych layow niechwale się nimi całemu webhelpowi lecz w najbliszym czasie zamierzam zrobic portfilio

W dzisiejszych czasach dużo firm chce mieć wizytówke w inetrnecie.
Każdy lay kosztował mnie duży wisiłek i był gody swojej ceny gdy się 1 klijętwoi dogodzi to on poleci moje usługi innej firmie i takie łancuszki lecą .

Ja głównie jestem grafikem ale wykonuje tez webdesing . Ale jeśli czegoś niepotrafie kieruję kijęta do kolegi i on to wykonuje .

Jeśli chcesz miec zlecenia firm to rób tak jak ja chodze po firmach i zosatwiam wiztówki wiele ludzi odzwania

Post 29.06.2003, 23:01:04

czeslaw napisał(a):prft....
jedyny sposob zarabiania 'na internecie' to ciezka praca - tworzenie www, skryptow, serwisow, itd... a nie jakies systemy, co rzekomo placa za klikanie...

Nie można odmówić istnienia firm płacących za e-maile czy klikanie w bannery. Owszem - część z nich po jakimś czasie upadnie, inne - najlepsze - za miesiąc będą średniakami w tym biznesie ("w naturze mamy ciągły ruch" :wink: ), ale to wszystko się kręci i nie można zaprzeczyć faktom - ZAROBIĆ MOŻNA - choć trzeba się napracować. Ale to chyba normalne - nikt nie da kasy za darmo...

Post 29.06.2003, 23:27:10

szuwarek: ale nie nazywajmy zarobkiem pieniedzy typu 20zl/miesiecznie :>
pozdrawiam, czeslaw
suchar.net - zawsze swieży, chrupiący

Post 30.06.2003, 00:09:36

czeslaw napisał(a):szuwarek: ale nie nazywajmy zarobkiem pieniedzy typu 20zl/miesiecznie :>

Takie coś nawet nie byłoby takie złe...
Ale jak można nazwać pracą współpracę z tymi "firmami" ,gdzie zgadzając się na ową "pracę" przed jej zawarciem zgadasz się na to,że mogą cię wywalić bez podania przyczyny i wszystko stracisz....
Wierzę w siłę pasji!
Linux Power!
Nie skończy się świat jeśli ty się skończysz,ale będzie coraz gorzej jeśli sam się pogorszysz...
sil

Post 30.06.2003, 00:55:29

sil: dlatego tez mowie, iz jest to niepowazne, poza tym te 20zl na pewno nie pokryje kosztow korzsytania z internetu, a co to za praca, do ktorej trzeba dokladac?
pozdrawiam, czeslaw
suchar.net - zawsze swieży, chrupiący

Post 30.06.2003, 07:35:54

czeslaw napisał(a):szuwarek: ale nie nazywajmy zarobkiem pieniedzy typu 20zl/miesiecznie :>

tyle będzie na początku, z czasem i przy większym twoim zaangażowaniu (referowanie innych, własna stronka www itd itp) możesz liczyć na znacznie więcej - jak w życiu - im więcej wysiłku tym większe żniwa ;-)
Takie coś nawet nie byłoby takie złe...
Ale jak można nazwać pracą współpracę z tymi "firmami" ,gdzie zgadzając się na ową "pracę" przed jej zawarciem zgadasz się na to,że mogą cię wywalić bez podania przyczyny i wszystko stracisz....

tak - i mnie się zdarzyło to kilka razy, choć odsetek firm-oszustów nie jest poważny...

Post 30.06.2003, 13:51:59

szuwarek napisał(a):(...)tak - i mnie się zdarzyło to kilka razy, choć odsetek firm-oszustów nie jest poważny...

W tym "odsetku" jest największy i najbardziej popularny program partnerski w Polsce :zdziwko:
Wierzę w siłę pasji!
Linux Power!
Nie skończy się świat jeśli ty się skończysz,ale będzie coraz gorzej jeśli sam się pogorszysz...
sil

Post 30.06.2003, 15:50:32

szuwarek napisał(a):zAROBIĆ MOŻNA

To może pochwalisz się nam i powiesz ile zarabiasz w taki sposób!
pozdrawiam
Blaster

Post 03.07.2003, 00:09:58

Blaster napisał(a):To może pochwalisz się nam i powiesz ile zarabiasz w taki sposób!

Wszystkie dowody przedstawiam na swojej stronie (dział "Zapłaciły"); praktycznie co 2-3 dni dochodzą kolejne na bardzo różne wartości (od 0,50 $ do 30 $ - oczywiście są to częściej kwoty oscylujące wokół 3-5$) - jednak okupione zostało to roczną ciężką pracą - tyle wynosi wiek mojej strony dzięki której zdobywam poleconych - dopiero obecnie zaczyna to w znaczący sposób procentować

Post 03.07.2003, 20:18:51

test - coś tu forum nawala :cry:
Ostatnio edytowano 03.07.2003, 20:19:33 przez szuwarek, łącznie edytowano 1 raz

Ale jestescie slabej wiary

Post 11.07.2003, 01:19:36

Ja wierze ze mozna zarobic na internecie i to sporo. Dlatego zrobilem serwisik dla wszystkich ktorzy tez chca zarobic. Powodzonka
www.goldmail.pl - twój sposób na pracę !!!
www.goldmail.pl

Poprzednia strona

Powrót do Promocja i Marketing