Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Promocja i reklama własnego serwisu

Twój licznik stoi wciąż w miejscu? Chcesz wypromować swoją stronę, ale nie wiesz jak sie do tego zabrać? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, bądź będziesz mógł się podzielić swoim doświadczeniem i pomysłami z innymi.

Re: Promocja i reklama własnego serwisu

Post 14.07.2015, 09:02:05

Powiem wam szczerze, że jak widzę oferty pozycjonowania to automatycznie pojawia się uśmiech na mojej twarzy :) Dlaczego? Bo to nic innego jak jedna wielka ściema. Algorytm Google cały czas się zmienia i nie spotkałem się jeszcze z firmą, która stosowałaby aktualne "techniki pozycjonowania". Na dobrą sprawę pozycjonować można samemu, wystarczy trochę wiedzy i chęci. Na naszym blogu poruszamy szerzej te tematy:

http://websplash.pl/blog/

Kilka osób wspomniało w temacie na temat katalogów SEO i kupowania linków. W ostatnim wpisie opisałem mity dotyczące tej techniki pozycjonowania :)

http://websplash.pl/blog/czy-warto-kupowac-linki-seo/

Post 06.08.2015, 15:41:08

Raczej mówiła bym nie o suchym pozycjonowaniu, a o kompleksowej promocji firm i content marketingu, robionym przez osoby, które mają doświadczenie. Jak ja zakładałam sklep internetowy to byłam na rozmowie w Optima Media i tam właśnie dostałam kompleksową odpowiedź na to, jak się promować. Wniosek – nie słuchać szarlatanów, tylko współpracować z porządnymi firmami.
magigibu

Post 07.08.2015, 09:00:48

To, że uważasz pozycjonowanie za ściemę to Twoje prawo, ale jest to bzdura :) są ludzie, którzy bez problemu wrzucają strony w top1 czyli pozycjonowanie działa ;)
daross90

Post 31.08.2015, 00:58:34

Pozycjonowanie strony to podstawa, podobnie zresztą jak obecność w mediach społecznościowych. A content marketing służy budowaniu wizerunki firmy - to jedna z lepszych form promocji.
marlo

Post 08.09.2015, 21:45:58

Dobry marketing w sieci to podstawa. Wielu z was szuka odpowiedniej firmy która się tym zajmie. Serdecznie polecam firma jest to na prawdę solidna firma, która zajmie się wszystkim co dotyczy marketingu w sieci jak i również wiele innych aspektów. Polecam usługi tej firmy
juuula

Post 10.09.2015, 15:32:50

Adwors+content+social media, to jest sposób, aby zrobić dobrą promocję, agencja interaktywna warszawa się tym tanio zajmuje. Zrealizowali dla nas sporo kampanii.
wotii

Post 03.10.2015, 14:53:34

Witam
Projekty domów Radom
http://www.radom-projekty.pl/
Zapraszam
Bogdan1234dfdc

Post 22.10.2015, 10:38:05

daross90 napisał(a):To, że uważasz pozycjonowanie za ściemę to Twoje prawo, ale jest to bzdura :) są ludzie, którzy bez problemu wrzucają strony w top1 czyli pozycjonowanie działa ;)

Prawda to. Jeżeli chodzi o promocję sklepów w wyszukiwarkach (ale nie tylko) warto podpytać tutaj.
muzyk

Post 27.10.2015, 16:17:35

Korzystał ktoś z Was z pomoc firmy, która ogarniała wam aktualizacje strony itp.? Chodzi mi konkretnie o http://twojadmin.pl , ile czasu zajmuje opieka nad prostą stroną www, potrzebna jest taka pomoc czy to raczej dla bardziej zaawansowanych witryn?
marlo

Post 10.11.2015, 20:20:12

Nie wierzę, że na wątku, który zaczął się w 2002 r. dalej ktoś wali linki z exact-match anchorami. Czy nikt tu nie moderuje tego forum?

Post 23.11.2015, 14:37:04

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najlepsze efekty osiągałem dzięki kampaniom AdWords i reklamie w mediach społecznościowych (szczególnie na Facebooku) - dobrą ofertę w tym zakresie mają tutaj http://greenparrot.pl/nasza-oferta/oferta-socialmedia/ . Odradzam natomiast mailing - efekty niemal zerowe, choć może zależy to od tematyki serwisu.
hhenryk88

Post 27.11.2015, 12:18:31

Dobrym rozwiązaniem wg mnie jest sprawdzenie jakie agencje interaktywne są dobre i skontaktowanie się z nimi odnośnie jakiejś oferty. Z doświadczenia wiem, że taka agencja może znacznie zwiększyć napływ klientów poprzez poprawienie widoczności w internecie oraz inne techniki marketingu internetowego.
aga.

Post 09.12.2015, 13:57:50

Zastanawiasz się, jak zainteresować potencjalnych Klientów Twoją firmą? Odwiedź stronę Portmatik.pl! To nowe narzędzie online, umożliwiające samodzielne złożenie własnego portalu tematycznego, z dowolnie wybranej dziedziny. Wystarczy określić temat i słowa kluczowe, a serwis dostarczy wartościowych treści, dzięki którym zbudujesz pozycję doradcy i własne audytorium, a publikowane treści wpłyną na wyższą pozycję strony firmy w wyszukiwarce. Dowiedz się więcej na Portematik.pl!
Ilona Urban

Post 29.12.2015, 16:24:58

Ciekawym pomysłem na promocję swojej firmy jest marketing sms. Ja sama korzystam z usług firmy serwersms Ceny sms zaczynają się od 0,03zł, w ofercie są także MMSy oraz wiadomości głosowe. Panel klienta jest bardzo prosty w obsłudze, a bardziej zaawansowanym technicznie użytkownikom warto wiedzieć, że umożliwiają integrację przez protokół HTTPS, SMPP, SMS przez FTP oraz Email2SMS :)
icek_rabin

Post 27.01.2016, 15:24:42

Dobrym pomysłem może być nakręcenie jakiegoś ciekawego filmu promocyjnego / wizerunkowego, który można umieścić na youtube lub innym serwisie społecznościowym - tutaj http://www.suffitfilms.com/filmy_promocyjne_wizerunkowe w Warszawie produkuje tego typu materiały.
hhenryk88

Post 14.04.2016, 11:02:03

Filmiki się raczej nie sprawdzają , trzeba mieć po prostu dobrze wypozycjonowaną, ciekawą stronę www
drozdobyx
Anna Nowak

Post 12.05.2016, 10:06:05

dobry artykuł
tomiii

Post 19.05.2016, 22:28:34

U nas powstał pomysł zrobienia strony jako promocję swojego sklepu internetowego po przeczytaniu tego artykułu http://esprzedaz.com/artykuly/a/104/uzy ... -sprzedazy rzecz jasna kilka słów łatwo napisać, łatwo przeczytać, gorzej z realizacją wedle tego, żeby naprawdę było skuteczne. jeśli nie skupiać się na samym designie albo pozycjonowaniu, to na czym jeszcze?
FiorelTu

Post 20.05.2016, 12:25:06

wszedłem w ten link i myślę, że tam jeszcze na dole masz odnośniki do reklam, banerów o w prwdzie też dotyczy designu ale nie tylko bo równie ważne jest żeby reklamy nie denerwowały. ja rozumiem, że ten baner musi być widoczny i duży np, ale nie taki żeby był natrętny. wyjaśnie Ci na przykładzie gry mojego dziecka na telefonie - całość polega na klikaniu w ekran żeby zwierze szło prosto. jak się przewróci - przegrywa. klikać więc trzeba nieustannie, a w ciągu gry wyskakują ni z tego ni z owego reklamy na cały ekran, w które klika się po prostu odruchowo "pod wpływem fali kliknięć" i przenosi nas na stronę gdzie łatwo przypadkiem zaakceptować kupno pierwszego lepszego produktu wirtualnego. już tak poszło parę ładnych złotych niestety z konta. Efekt jest taki, że tych reklam się nienawidzi i nawet na przekór nie zainteresuje oferowanym produktem, który w innych okolicznościach mógłby być brany pod uwagę jako faworyt..
gurny77

Post 21.05.2016, 17:27:48

ale banery to już nie ode mnie zależą przecież. wiele rzeczy można się nauczyć ale grafikiem komputerowym to ja nigdy nie zostanę jakby nie było. mogę kazać wprowadzić kilka poprawek ale przecież nie zarządam wszystkiego inaczej niż mi oferują bo każą mi się wypchać pewnie albo zapłacę jak za diamenty. przysżło mi do głowy jeszcze jedno, blogi itp miejsca na nich przecież można to umieszczać.
FiorelTu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Promocja i Marketing