Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Która agencja interaktywna jest warta polecenia?

Twój licznik stoi wciąż w miejscu? Chcesz wypromować swoją stronę, ale nie wiesz jak sie do tego zabrać? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, bądź będziesz mógł się podzielić swoim doświadczeniem i pomysłami z innymi.

Re: Która agencja interaktywna jest warta polecenia?

Post 01.12.2016, 16:24:46

Wydaje mi się że najlepiej uderzyć do kilku agencji i zobaczyć co mają do powiedzenia, gdy różnie to bywa jeżeli chodzi o reklamę, pozycjonowanie, social media etc być może jedna agencja zaproponuje jedną formę i czyms to poprze a inna coś innego. Jeżeli chodzi o portfolio myślę że to nie powinien być czynnik decydujący. Ja ze swojej strony mogę polecić agencję reklamową http://ad-site.pl/ mi pomogli i myślę że mają skuteczną ofertę.
esencjakk
Kamil Karwowski

Post 02.01.2017, 12:51:14

Osobiście polecam software house Altimi http://www.altimi.com/, którzy są specjalistami w tym co robią. Dodatkowo nie znam milszych i przyjaźniejszych osób należących do tego świata. Twój pomysł przejdzie pewien proces który będzie złożony z tworzenia i testowania na przemian, po których nastąpi wdrożenie ostateczne. Ten proces pozwoli stworzyć takie rozwiązanie, które w pełni odpowie Twoim oczekiwaniom. Myślę, że nawet jakbym posiadała wiedzę w tym zakresie oraz umiejętności, to nie udało by mi się stworzyć takich rozwiązań, jakie oni tworzą.
tomaszewska

Post 12.01.2017, 12:06:26

Jeśli szukasz dobrej firmy pozycjonującej i zajmującej się marketingiem internetowym to mogę polecić Ci tylko jedną jedyną :) www.creox.pl Korzystałam z ich usług i jestem mega zadowolona. Mój biznes wkońcu zaczął się rozwijać :).
Anulka78

Post 26.01.2017, 14:28:55

Ja osobiście polecam www.antygen.pl , nie dość, że zrobią dobrą stronę to jeszcze dział pozycjonowania działa na wysokim poziomie.
Craig

Post 02.02.2017, 14:54:50

Gdy sama byłam na etapie tworzenia strony to urzekło mnie portfolio agencji https://solv.pl/. Mieli bezpłatną wycenę, więc złożyłam u nich zapytanie, oddzwonili do mnie na drugi dzień pytając o szczegóły, jak widzę moją stronę, podesłali kilka inspiracji i na ten budżet jaki miałam to naprawdę wykonali kawał dobrej roboty. Na koniec miałam szkolenie, jak się poruszać po mojej stronie, jak zmieniać dane i dodawać wpisy. I nawet jak na stronie po pół roku wyskoczył błąd to się tym zajęli - cieszę się, że znalazłam agencję na którą mogłam liczyć, którzy dbają o klienta nawet po zakończeniu współpracy.
aga.

Post 15.02.2017, 09:50:55

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Agencji - SEOmotive.

www.seomotive.pl
61 415 27 47
SEOmotive

Post 16.02.2017, 19:25:09

Ja za to polecę Ci nową agencję interaktywną - Offon.pl. Wykonują strony internetowe oparte o autorski system CMS lub o Wordpressa. Strony są profesjonalne, a do tego nie skasują Cię za dużo :)
adamtokarski

Post 28.02.2017, 17:59:12

Osobiście pracowałem z agencją http://wezom.pl/services/serwisy-portali-internetowe. I wynik był zadowolony. I ceną i jakością mojego nowego serwisu.
KAM00

Post 06.06.2017, 15:46:19

Osobiście polecam agencję interaktywną VERTES z Warszawy https://www.vertesdesign.pl. Spore doświadczenie w projektowaniu stron internetowych i bogate portfolio realizacji. Na podanej stronie www są opinie Klientów. Siedziba jest w Warszawie przy ul. Szachowej 1.
Albert

Post 09.06.2017, 12:47:19

my korzystamy z agencji Penguinbehaviour z wrocławia. Merytoryczni bardzo i nie wciskają ludziom kitu że w google bedzie TOP10 w ciagu miesiaca, tylko ze to proces dlugotrwaly - jako strategia promocji kompletna.
Ich polecam serdecznie bo kawal roboty dla nas robia.
andrzejewskim

Post 12.06.2017, 13:10:35

Oprócz identyfikacji wizualnej, animacji i grafiki 3D, a także wielu innych projektów dotyczących firm. Wiemy jak ważne jest promowanie się w Internecie, dlatego takie usługi mieszczą się w naszej ofercie. Sprawdź je między innymi na https://www.nomono.eu/studio. Zapraszamy
nomono

Post 21.06.2017, 10:46:44

Wybierając dobrą firmę do pozycjonowania należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy, m.in.: agencja pyta o Twoje cele biznesowe, przeprowadza z Tobą rzetelny wywiad, by stworzyć ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. To pozwoli na rzetelny dobór fraz. Agencja powinna wykonać audyt i optymalizację, które zazwyczaj są zawarte w cenie pozycjonowanie. Często zdarza się, że sama optymalizacja strony pozwala podnieść wyniki o kilka pozycji, więc nie należy tego lekceważyć. Rzetelna agencja interaktywna co miesiąc wysyła raport z efektami przeprowadzonych działań. Umowa jest czytelna, nie ma w niej żadnych ukrytych opłat. Kolejna rzecz, która dobrze świadczy o agencji to to, że w dowolnym momencie frazy do pozycjonowania można zmienić - zdarza się, że z jakiś powodów zmiana fraz będzie korzystna, wtedy agencja zmienia je na korzyść klienta, bo to stawiamy sobie za cel. Często zdarza się, że firmy nie chcą, by agencje interaktywne zdradzały, że ich pozycjonują. Ale możesz zapytać czy mają jakiś raport z prowadzonych działań do wglądu, bez ujawniana danych klienta. Kolejna rzecz to model rozliczeniowy: odchodzi się już od opłaty "za efekt", bo agencje wykonywały szybkie pozycjonowanie, byle by tylko otrzymać zapłatę. Model abonamentowy jest korzystniejszy dla obu stron, działania są wdrażane stopniowo, to trochę trwa, ale za to efekty są o wiele lepsze i trwalsze.

Post 04.07.2017, 15:59:15

Agencji jest sporo, oferty również mają podobne. Ale mi się wydaje, że najważniejsze są opinie klientów. I to trzeba w pierwszej kolejności sprawdzić. Czym więcej opinii dobrych tym lepsza agencja. U mnie w mieście dobra opinię ma https://pirmedia.pl wiem, że działają lokalnie ale i też mają klientów z innych części kraju. Więc możesz zobaczyć ich ofertę, może Cię zainteresuje.
mozajka

Poprzednia strona

Powrót do Promocja i Marketing