Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Która agencja interaktywna jest warta polecenia?

Twój licznik stoi wciąż w miejscu? Chcesz wypromować swoją stronę, ale nie wiesz jak sie do tego zabrać? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, bądź będziesz mógł się podzielić swoim doświadczeniem i pomysłami z innymi.

Re: Która agencja interaktywna jest warta polecenia?

Post 01.12.2016, 16:24:46

Wydaje mi się że najlepiej uderzyć do kilku agencji i zobaczyć co mają do powiedzenia, gdy różnie to bywa jeżeli chodzi o reklamę, pozycjonowanie, social media etc być może jedna agencja zaproponuje jedną formę i czyms to poprze a inna coś innego. Jeżeli chodzi o portfolio myślę że to nie powinien być czynnik decydujący. Ja ze swojej strony mogę polecić agencję reklamową http://ad-site.pl/ mi pomogli i myślę że mają skuteczną ofertę.
esencjakk
Kamil Karwowski

Post 02.01.2017, 12:51:14

Osobiście polecam software house Altimi http://www.altimi.com/, którzy są specjalistami w tym co robią. Dodatkowo nie znam milszych i przyjaźniejszych osób należących do tego świata. Twój pomysł przejdzie pewien proces który będzie złożony z tworzenia i testowania na przemian, po których nastąpi wdrożenie ostateczne. Ten proces pozwoli stworzyć takie rozwiązanie, które w pełni odpowie Twoim oczekiwaniom. Myślę, że nawet jakbym posiadała wiedzę w tym zakresie oraz umiejętności, to nie udało by mi się stworzyć takich rozwiązań, jakie oni tworzą.
tomaszewska

Post 12.01.2017, 12:06:26

Jeśli szukasz dobrej firmy pozycjonującej i zajmującej się marketingiem internetowym to mogę polecić Ci tylko jedną jedyną :) www.creox.pl Korzystałam z ich usług i jestem mega zadowolona. Mój biznes wkońcu zaczął się rozwijać :).
Anulka78

Post 26.01.2017, 14:28:55

Ja osobiście polecam www.antygen.pl , nie dość, że zrobią dobrą stronę to jeszcze dział pozycjonowania działa na wysokim poziomie.
Craig

Post 02.02.2017, 14:54:50

Gdy sama byłam na etapie tworzenia strony to urzekło mnie portfolio agencji https://solv.pl/. Mieli bezpłatną wycenę, więc złożyłam u nich zapytanie, oddzwonili do mnie na drugi dzień pytając o szczegóły, jak widzę moją stronę, podesłali kilka inspiracji i na ten budżet jaki miałam to naprawdę wykonali kawał dobrej roboty. Na koniec miałam szkolenie, jak się poruszać po mojej stronie, jak zmieniać dane i dodawać wpisy. I nawet jak na stronie po pół roku wyskoczył błąd to się tym zajęli - cieszę się, że znalazłam agencję na którą mogłam liczyć, którzy dbają o klienta nawet po zakończeniu współpracy.
aga.

Post 15.02.2017, 09:50:55

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Agencji - SEOmotive.

www.seomotive.pl
61 415 27 47
SEOmotive

Post 16.02.2017, 19:25:09

Ja za to polecę Ci nową agencję interaktywną - Offon.pl. Wykonują strony internetowe oparte o autorski system CMS lub o Wordpressa. Strony są profesjonalne, a do tego nie skasują Cię za dużo :)
adamtokarski

Post 28.02.2017, 17:59:12

Osobiście pracowałem z agencją http://wezom.pl/services/serwisy-portali-internetowe. I wynik był zadowolony. I ceną i jakością mojego nowego serwisu.
KAM00

Poprzednia strona

Powrót do Promocja i Marketing