Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Która agencja interaktywna jest warta polecenia?

Twój licznik stoi wciąż w miejscu? Chcesz wypromować swoją stronę, ale nie wiesz jak sie do tego zabrać? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, bądź będziesz mógł się podzielić swoim doświadczeniem i pomysłami z innymi.

Re: Która agencja interaktywna jest warta polecenia?

Post 01.12.2016, 15:24:46

Wydaje mi się że najlepiej uderzyć do kilku agencji i zobaczyć co mają do powiedzenia, gdy różnie to bywa jeżeli chodzi o reklamę, pozycjonowanie, social media etc być może jedna agencja zaproponuje jedną formę i czyms to poprze a inna coś innego. Jeżeli chodzi o portfolio myślę że to nie powinien być czynnik decydujący. Ja ze swojej strony mogę polecić agencję reklamową http://ad-site.pl/ mi pomogli i myślę że mają skuteczną ofertę.
esencjakk
Kamil Karwowski

Post 02.01.2017, 11:51:14

Osobiście polecam software house Altimi http://www.altimi.com/, którzy są specjalistami w tym co robią. Dodatkowo nie znam milszych i przyjaźniejszych osób należących do tego świata. Twój pomysł przejdzie pewien proces który będzie złożony z tworzenia i testowania na przemian, po których nastąpi wdrożenie ostateczne. Ten proces pozwoli stworzyć takie rozwiązanie, które w pełni odpowie Twoim oczekiwaniom. Myślę, że nawet jakbym posiadała wiedzę w tym zakresie oraz umiejętności, to nie udało by mi się stworzyć takich rozwiązań, jakie oni tworzą.
tomaszewska

Post 12.01.2017, 11:06:26

Jeśli szukasz dobrej firmy pozycjonującej i zajmującej się marketingiem internetowym to mogę polecić Ci tylko jedną jedyną :) www.creox.pl Korzystałam z ich usług i jestem mega zadowolona. Mój biznes wkońcu zaczął się rozwijać :).
Anulka78

Poprzednia strona

Powrót do Promocja i Marketing